Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle

17. 1. 2018
Ať už upřednostňujete sexy noční košilky, pyžama pánského střihu nebo šortky a tílko, vždy můžete vypadat krásně a zároveň se ve spánku cítit pohodlně a svá. Co si do postele obléct, aby se vám spalo jako na obláčku?

Každý upřednostňuje něco jiného. Když máte raději noční košilky, výběr je veliký. Určitě tu nejde jen o vašeho partnera, kterému se v košilce jistě ráda předvedete, zejména jde o váš vlastní pocit, kdy se i doma můžete obléknout sexy. Nejvíce vede krajka spojená se saténovým materiálem. Pokud se vám na košilky zdá být příliš chladno, prostě je oblékněte pod hřejivý župánek a přidejte třeba ponožky nebo chlupaté bačkůrky.

Pokud upřednostňujete pohodlí, tak si zamilujete měkká pyžámka, která jsou v nabídce i s roztomilými motivy. Těmi si nemusíte dělat radost pouze na Vánoce. Jsou tu ale i luxusnější verze pyžam, které se liší kvalitou materiálu. Místo obyčejného trička u nich najdete košili.

Prošli jsme aktuální nabídku českého trhu. Podívejte se v galerii, co slušivého si můžete obléci do postele:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud chcete něco opravdu luxusního, najdete to v obchodě Victoria's Secret, a to od 1400 Kč. Luxusní pyžama nabízí také obchodní řetězec Mango, kde se prodává zvlášť vršek za 599 Kč a spodek za 499 Kč. Je už jen na vás, kterou verzi upřednostníte.

Jak se vyvíjel styl pyžam v průběhu let, to můžete vidět ve videu:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nyní si troufáte na velké výzvy a nic pro vás není nedosažitelné. Nemusíte se bát výraznějších zmatků, ale stejně buďte nohama pevně na zemi. Člověk nikdy neví, co se může stát. Myslete na…

Nejčtenější články

Doporučujeme