Pohodlné domácí oblečení, ve kterém budete i sexy: Kde ho seženete?

26. 1. 2022
Vytahaným teplákům a obnošeným tričkům, které jste oblékala na doma, dávno odzvonilo. Jelikož již téměř dva roky trávíme doma víc času, než jsme byly zvyklé, není od věci si pobyt v domácím prostředí zpříjemnit slušivým domácím oblečením. Kde ho seženete a za kolik? Inspirujte se v galerii v úvodu článku.

Zlepšete si náladu

Řada z nás byla v době covidu odvelena z kanceláří domů a řadě z nás aspoň částečně práce z domova zůstala. Jestli jste si zvykla o sebe v zajetí čtyř stěn příliš nedbat, celé dny trávit v uváleném triku a starých teplácích, možná je načase přestat se divit, že vaše produktivita klesla.

Co s tím? I když to možná zní směšně, právě hezké domácí oblečení vám může pomoct cítit se lépe a rozdmýchat novou chuť do práce. Obléct se každé ráno do příjemného a slušivého outfitu může být váš nový rituál, který vám pomůže nastartovat den. Nehledě na to, že i váš partner jistě ocení, když vás uvidí upravenou.

Jaké džíny se budou letos nosit? Podívejte se na video:

Velur i úplet

Pohodlí se ale pro krásu nemusíte vzdát. Řada značek dnes již nabízí domácí outfity, které jsou nejen slušivé, ale navíc se v nich budete cítit příjemně. Volit můžete například bavlněné domácí šaty, pod které v chladnějším počasí lze natáhnout legíny, nebo si vyberete z nepřeberného množství měkoučkých teplákových souprav.

Nemusíte ale zůstat jen u klasické teplákovky. Domácí sety se dnes vyrábějí i z jiných materiálů, a tak můžete sáhnout po pleteném úboru, po úpletu nebo veluru. Tyto soupravy mají nádech luxusu, takže budete vypadat skvěle i ve chvíli, kdy vás nečekaně překvapí návštěva, o pohodlí ale zaručeně nepřijdete. Inspirujte se v galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Již dnes na vás působí úplněk, který proběhne zítra ve vašem znamení. Sice by na vás měl působit blahodárně, ale člověk nikdy neví. Může nastat situace, která si zaslouží pevnější nervy.…