Baťa 1199 Kč Foto: Archiv firem

Baťa 1199 Kč Foto: Archiv firem

Baťa 1999 Kč Foto: Archiv firem
Baťa 1199 Kč Foto: Archiv firem
Baťa 1199 Kč Foto: Archiv firem
CCC 499 Kč Foto: Archiv firem
50
Fotogalerie

Pohodlné ploché sandálky na léto: Vybírejte ty se cvoky, metalízou i pásky

Letošní teplé počasí si sice dává na čas, poohlédnout se po letních sandálkách ale není od věci. Až uhodí ta pravá slunná vedra, budete připravena! Jako každý rok by ani tento neměly ve vašem botníku chybět univerzální sandálky s plochou podrážkou. Jaké si vybrat?

Nebojte se metalízy ani korálků

Pandemie ovlivnila všechny aspekty našich životů včetně módy. Lidé začali volit spíš pohodlnější modely, v nichž se cítili dobře i doma, protože právě tam trávili nejvíc času. To se projevilo i u bot. Podpatky sice z obchodů nevymizely, řada žen ale nyní dává víc přednost pohodlí, což právě sandálky s plochou podrážkou splňují, navíc jsou cenově dostupné. Využití pro ně najdete k jakémukoliv outfitu. Ať už nosíte mini, midi či maxi sukně, ploché sandále se hodí ke všem. Vypadají skvěle i k džínovým kraťasům nebo dlouhým džínům. Nebojte se ani experimentů a zkombinujte punkové sandály se cvoky s romantickými květovanými maxi šaty!

Jak nosit džíny v létě? Podívejte se na video:

A jaké jsou letošní trendy? Vrátilo se zdobení se cvoky a řetízky, nosí se i korálky. Na opálené kůži nohou pak budou skvěle vypadat metalízové barvy. Nosí se také klasické šněrovací kristusky se zavazováním přes lýtka nebo páskové sandály. Čím víc jsou pásky propletené, tím lépe! Barvy jsou čistě jen na vás, černou nic nezkazíte, ale jelikož léto hraje všemi barvami, odvažte se a vpusťte jich pár i do svého botníku!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud