Pohorky do města: Využijte slevy na Black Friday a pořiďte si letošní hit

20. 11. 2019
Zimní móda pro sezónu 2019/2020 přeje ženám, které milují pohodlí a zároveň chtějí být trendy. Tedy alespoň, co se obuvi týče. Jestli ráda trávíte čas v přírodě, určitě vlastníte klasické pohorky nebo se je chystáte koupit. Máte nejvyšší čas, zima se blíží a během následujícího víkendu můžete využít Black Friday slev! Tady jsme pro vás ulovili nejzajímavější kousky.

Outdoor v ulicích

Outdoorové boty nebo klasické pohorky se totiž už nepovažují za obuv vhodnou pouze do přírody a do hor na turistiku, ale stává se z nich plnohodnotný módní doplněk do města. Dobrá zpráva je, že v takových botách vám letos nepromoknou a nezmrznou nohy v plískanicích ani vám nepodjede podrážka na námraze, protože pohorky jsou boty opravdu bytelné.

Pohorky k saku

K základním prvkům pohorek, v nichž se můžete směle vydat do ulic, patří bytelná a mohutnější podrážka, kovová poutka na tkaničky, tlumenější a tmavší barvy a tkaničky výraznějších odstínů nebo vícebarevné.

Hrozíte se, že se podle nich budete muset obléct i do outdoorového outfitu? Nebojte se, vůbec to není potřeba. K pohorkám můžete natáhnout džíny a k nim sako nebo klidně kabát jakékoliv délky, hodí se k nim i parka. Jste-li odvážnější a nebojíte se módních výstřelků, obujte pohorky k midi sukni a vyrazte do ulic!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V mnoha obcích se konají na oslavu konce války průvody spojené se světélky lampionů. Letošní roku budou jistě omezené, ale zavzpomínat by si měl každý. Pusťte si film s touto tématikou a…