Pojďte do kina na nový film DŮM - soutěž o volné vstupenky

19. 10. 2011
Pojďte do kina na nový film DŮM - soutěž o volné vstupenky
DŮM je celovečerním debutem talentované scénáristky a režisérky Zuzany Liové, kterou z našich obrazovek známe jako autorku seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Příběh nedokonalého muže snícího o dokonalé rodině

Scénář filmu získal už v roce 2007 na festivalu v Cannes prestižní cenu Krzysztofa Kieslowského, ještě další dva roky však musel čekat „v šuplíku“ než se jeho produkce ujali autoři filmů Sněženky a machři po 25 letech a Poslední plavky Viktor Tauš a Michal Kollár.

Díky strhujícímu scénáři a bezchybnému hereckému obsazení (v hlavních rolích uvidíme Miroslava Krobota, Taťjanu Medveckou a debutující Judit Bárdos) se snímek stal na mezinárodních festivalech nejvíce oceňovaným českým filmem všech dob. Premiéra v českých kinech se chystá už na 20. října tohoto roku.

10 výherců vyhrává balíček, který obsahuje vstupenku pro 2 osoby na film Dům do všech kin v síti Cinestar v ČR, CD s filmovou hudbou a reklamní tričko.

Odpověď hledejte na webu dumfilm.cz

Vyhrává 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180. a 200. správně zodpovězená soutěžní otázka.

Soutěž končí 23. 10. 2011 o půlnoci.


Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Pravidla soutěže naleznete ZDE.


Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, ještě dnes vám přeje štěstí Merkur a lásku Venuše. Následně se budete muset spolehnout na své síly, což nebude jednoduché. Ať už máte rozdělanou jakoukoliv práci, dokončete…