Pojďte se projít pro zdraví

18. 4. 2007
Pojďte se projít pro zdraví
V rámci pražského maratonského víkendu se v sobotu 12. května poprvé půjde Procházka pro zdraví s programem Linda-Linie. Trať dlouhá 2 km dává šanci všem, kteří nemohou běžet a přitom by se rádi zapojili a užili si atmosféru velké sportovní akce.

Startuje se v 15.40 z ulice Na Přikopě u Václavského náměstí a cíl je na Staroměstském náměstí. V sobotu i v neděli můžete na Staroměstském náměstí navštívit stánek programu Linda-Linie, který se zaměřuje na boj proti nadváze a obezitě. Odborníci Vás vyšetří a poradí, jak na kila navíc. Můžete si promluvit s XXL moderátorem Frekvence 1 Lubošem Xaverem Veselým, kterému se za poslední rok podařilo zhubnout téměř 30 kg a o svém hubnutí napsal knihu Jak jsem potkal hubnutí aneb Můj rok s Lindou. Také se můžete přihlásit do velké soutěže Pár kilo dolů o rekondiční dovolenou u moře pro 20 nejlepších a dalších 50 zajímavých cen. Tak pojďte udělat něco pro své zdraví! Více na www.linda-linie.cz nebo volejte linda-linku 800 800 127.

Dvě zastávky na Staroměstském náměstí jsou součástí Linda-Linie TUK tour, kterou jsme s programem Linda-Linie připravili abychom upozornili na zdravotní rizika nadváhy a obezity, kterými je ohrožena více než polovina Čechů. Proto jsme se s odborníky na zdravý životní styl a Lubošem Xaverem Veselým rozhodli připravit edukativní turné po českých a moravských městech. Na některých místech nás podpoří i atletický rekordman Roman Šebrle nebo stříbrná olympijská jachtařka Lenka Šmídová.

Linda-Linie TUK (Trvalý Úbytek Kilogramů) tour 2007: 4.4. – Jihlava – Tesco 5. dubna – Frýdek Místek – Tesco 6. dubna – Ostrava – OC Futurum 7. dubna – Kroměříž – Hypernova 8. dubna – Zlín – Tesco 12. dubna – Praha – OC Letňany 13. dubna – Ústí nad Labem – OC Ústí nad Labem – Všebořice 14. dubna – Liberec – Hypernova 15. dubna – Mladá Boleslav – Interspar 19. dubna – Jičín – Tesco 20. dubna – Česká Třebová – Tesco 21. dubna – Hradec Králové – Tesco 22. dubna – Semily – Tesco 26. dubna – Kladno – Tesco 27. dubna – Karlovy Vary – OC Varyáda 28. dubna – Plzeň – Tesco 29. dubna – Mělník – Tesco 3. května – Tábor – Tesco 4. května – České Budějovice – Mercury Centrum 5. května – Písek – Hypernova 6. května – Jindřichův Hradec – Hypernova 9. května – Opava – OC Silesia 10. května – Nový Jičín – Hypernova 12. května – Praha – Prague International Marathon – Staroměstské náměstí 13. května – Praha – Prague International Marathon – Staroměstské náměstí 18. května – Olomouc – OC Haná 19. května – Brno – Avion Shopping Park

zdroj: FENOMEN komunikace a.s.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska rozhodně ještě do ničeho neinvestujte, ale hned v pondělí se zaměřte na nové obchodní záměry. To už budete zcela v kondici. Neříkejte nic své rodině ani přátelům, jen si vše…

Nejčtenější články

Doporučujeme