Pokračování Bridget Jonesové bude

7. 3. 2003
Pokračování Bridget Jonesové bude
Populární komedie Deník Bridget Jonesové se zřejmě přece jen dočká svého pokračování. Podle všeho by v něm měla opět zazářit Reneé Zellwegerová (33), která si zahrála hlavní roli i v prvním díle. Tvrdí to alespoň kaskadérka Melinda Whitingová, která ve filmu funguje jako dvojnice hlavní představitelky.

"Produkce se mnou již podepsala smlouvu, takže se dá předpokládat, že něco skutečně chystají. A když jsem tam já, tak určitě nebude chybět ani Reneé," uvedla Whitingová.

Jak se ale věci mají doopravdy, je zřejmě ve hvězdách. Další z herců prvního Deníku, britská hvězda Hugh Grant (42), stále tvrdí, že se pokračování neplánuje. Nevěří ani tomu, že by mohlo přijít třeba někdy v budoucnosti. "Bridget Jonesová je zapomenutá věc. Produkce se k jejímu pokračování nijak nehrne," prohlásil Grant.

Dvojnice Reneé Zellwegerové ale naopak tvrdí, že již viděla scénář a že ji produkce také oznámila přesný termín natáčení. "To datum bohužel nemohu zatím prozradit. Snad vám postačí informace, že by se mělo natáčet ještě letos," řekla Melinda, jejíž účinkování v druhém díle Deníku Bridget Jonesové potvrdil i další zdroj. "Melinda skutečně podepsala již definitivní smlouvu a také dostala konečný natáčecí plán, aby s předstihem věděla, na kdy si má pro natáčení rezervovat čas," uvedl nejmenovaný člen filmového štábu, který připravoval první a chystá se i na druhý Deník. (Korzo)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na vaše dobré slovo trpělivě čeká váš potomek nebo rodič. Mars vás varuje před tím, abyste je ignorovali, protože by se to už brzy mohlo obrátit proti vám. Nejste přece v jádru špatní…

Nejčtenější články