Pokračování Sexu ve městě ohroženo - "kamarádky" si jdou po krku

21. 9. 2009
Pokračování Sexu ve městě ohroženo - "kamarádky" si jdou po krku
Druhý film založený na populárním seriálu Sex ve městě je v ohrožení, a to se ještě ani nezačalo točit. Hlavní vinu na tom neseou divy Sarah Jessica Parkerová (44) a Kim Cattrallová (53), které si neúnavně jdou po krku.

Kim, představitelka Samanthy, se zotavuje z rozchodu s kanadským kuchařem Alanem Wysem. Byla s ním pět let a těžce konec vztahu nese - a Sarah Jessica prý pro ni nemá moc pochopení.

"Sarah je příliš zaměstnaná a nemá čas starat se o Kim a její problémy. Kim je skleslá a trochu lítostivá a Sarah jí více méně řekla, ať se kouká sebrat. Kim to nevzala moc dobře a atmosféra je teď dost mrazivá. Mluví spolu, jen když je to naprosto nevyhnutelné. Producenti teď doufají, že se hádka dál nevyhrotí a neohrozí celé natáčení. Obě jsou to profesionálky, ale jako ženy jsou naprosto rozdílné," řekl jeden z členů filmového štábu.

Podle listu Metro to není poprvé, co se mezi herečkami ze Sexu ve městě vyskytly rozbroje. V červenci se například Sarah Jessica Parkerová pohádala se Cynthií Nixonovou, která hraje Mirandu. Odmítla se totiž zúčastnit demonstrace na podporu homosexuálů.

Producenti Sexu ve městě II teď hledají představitele menších rolí v New Yorku a doufají, že by už brzy mohli začít točit v Londýně.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv práce, dočkáte se partnerových připomínek. Má šťouravou náladu a vy zase dojem, že se vás snaží rozhodit. Pakliže musíte do práce, nehoňte se za nejlepším…