Poloha zezadu: Udělejte si s ním jasno a nastavte pravidla

Poloha zezadu: Udělejte si s ním jasno a nastavte pravidla

Poloha zezadu patří mezi vůbec nejoblíbenější pozice při milování. Pokud to tak necítíte, je možné, že váš partner dělá něco špatně. Tyto věci byste si s ním měla vyříkat, abyste si tento styl milování oblíbila.

Nezapomínat na ruce

V poloze, kdy do nás muž proniká zezadu, má v podstatě volné ruce. Rozhodně by tento prvek neměl nechávat ladem. Je nad slunce jasné, že simultánní stimulací klitorisu nás takhle může dovést až na vrchol. Pokud ruce nepoužívá, je to trochu sobeček!

Pokračování 2 / 5

Žádné raketové tempo

Pokud si myslí, že vás rajcuje, když do vás buší o sto šest, pravděpodobně se plete. Dost často tento způsob navíc bývá pro ženy bolestivý. Jestli vám tento styl nevyhovuje, dejte mu to najevo a vysvětlete mu, že je dobré rychlost i intenzitu střídat, abyste si na své přišli oba.

Pokračování 3 / 5

Ani moc, ani málo

Naučit se, jaké tempo je správné, občas docela trvá. Někdy totiž muži zase na druhou stranu neprojevují dostatečnou průbojnost, a vy tak máte pocit, že tam vzadu usínají. To rozhodně není vzrušující. Jestli máte pocit, že se nudí a nedává do milování všechno, možná ho tato poloha nebaví. Zkuste ji změnit!

Pokračování 4 / 5

Pravidla plácání

Ne každá z nás touží poznat, jak se cítila hlavní hrdinka v erotickém románu Padesát odstínů šedi. Plácání po zadku může spoustu žen vyděsit. Na tohle je dobré jít opatrně, což by měl váš partner vědět. Možná vás takzvaný "spanking" vůbec neláká, ale zkuste se přemoct a vyzkoušet ho. Jemné plácání vám může přivodit nečekaný erotický zážitek!

Pokračování 5 / 5

Zalehnutí

Popadnout za boky a přirážet, to je v pořádku, ale muž je těžká váha. Pokud celou svou tíhou nalehne na partnerku, ta se pod jeho tíhou bortí jako dům z karet. Upozorněte ho, že jste křehká žena a že s vámi podle toho musí zacházet.

Co by se při sexu nemělo říkat? Podívejte se na video na rady pornoherečky:

Doporučujeme

Články odjinud