Pomozte Hedvice a Vendelínovi

7. 3. 2001
Pomozte Hedvice a Vendelínovi
Dívali jste se v poslední době na oblohu plnou hvězd? Možná tam uvidíte létající talíř... Nebo spíš netradiční vesmírné plavidlo, které připomíná dětskou káču.

Pomozte Hedvice a Vendelínovi

Klepněte pro větší obrázek Dívali jste se v poslední době na oblohu plnou hvězd? Možná tam uvidíte létající talíř... Nebo spíš netradiční vesmírné plavidlo, které připomíná dětskou káču.
V rozlehlých kajutách lodi si hrají neposedná Hedvika a zvídavý Vendelín, kteří společně mlsají svou oblíbenou Jesenku z Mlékárny Hlinsko. Jejich pohodu ale narušila chyba v naváděcím systému zásobovací rakety, která tentokrát svůj cíl minula a ztratila se kdesi v mléčné dráze.
Aby si Vendelím a Hedvika zase mohli bezstarostně hrát, musí najít někoho, kdo doplní jejich zásoby Jesenky!
Protože pro dvě děti z vesmíru je to přeci jenom těžký úkol, můžete společně s nimi usednout do speciálního modulu a vydat se zjednat nápravu na http://www.tatramleko.cz. Při této nebezpečné misi tak můžete doplnit i svoje zásoby a vyhrát krabici Jesenek, Pikniku nebo Pikaa!
Vzhůru na výpravu do Mlékárny Hlinsko, planeta Země!

Zdroj: Jiří Rýdl
Deepend Prague

Věříme, že vás tato zajímavá prezentace pobaví.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec týdne se přiblížil, hurá. Pracovní doba vám utekla a dnes tomu nebude jinak. Nevyhnete se konfrontacím s vedoucím, ale žádná ostrá hádka nehrozí. Určitě se domluvíte jako lidi. Přeci…

Nejčtenější články

Doporučujeme