Popelka pomáhá Americe

20. 9. 2001
Popelka pomáhá Americe
Charitativní představení muzikálu Popelka aneb České děti americkým dětem

Popelka pomáhá Americe

Charitativní představení muzikálu Popelka 
aneb
České děti americkým dětem

Agentura Goja, producent pohádkového muzikálu POPELKA, připravuje pod patronací paní Šárky Grossové a ve spolupráci s firmou Šeba sérii charitativních představení tohoto muzikálu.

Impulsem k této myšlence byly pohledy na ničivou sílu teroristických útoků na USA. Manželka ministra vnitra, paní Šárka Grossová, přišla s úmyslem uspořádat charitativní projekty, kde finanční výtěžek z prodeje vstupenek by byl věnován na pomoc postiženým americkým rodinám. "Víme, že naše drobná pomoc nepostačí na pokrytí finančních nákladů souvisejících s odstraňováním následků tragédie, ale chceme dát najevo, že cítíme s obyvateli New Yorku, kterých se tato událost dotýká nejvíce," říká paní Šárka Grossová, patronka charitativních muzikálových představení.

Charitativní představení muzikálu Popelk proběhne v sobotu 22. září 2001 od 18,00 hodin v divadle Goja Music Hall (bývalé divadlo Pyramida) na pražském Výstavišti. Druhé představení proběhne v neděli 23. září 2001 od 14,00 hodin na stejném místě. 

Výtěžek z prodeje vstupenek na zářijová představení nazvaná "České děti americkým dětem" bude věnován na konto pomoci americkým  rodinám, které zřídila Šárka Grossová a které bude následně věnováno americkému velvyslanectví v České republice. "Víme, že výtěžek z prodeje vstupenek bude pouze kapkou v moři, ale myšlenka realizace této pomoci vznikla spontánně a upřímně. Následky celosvětové tragédie se snažíme mírnit tím nejtradičnějším, klasickou českou pohádkou" říká JUDr. František Janeček, ředitel společnosti Goja.

Symbolická cena vstupného činní 50,- Kč, vstupenky jsou v prodeji v agentuře Goja, spol. s r. o. tel.: 02/ 7265 8967, 02/7265 8337, fax: 02/7265 9265, e-mail: goja@goja.cz, popelka@goja.cz, vstupenky lze objednat e-mailem, faxem nebo telefonicky.

Zdroj: GCI

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Do práce se ráno docela těšíte, protože se partnerem není k vydržení. Klade vám prapodivné otázky, se kterými si nevíte rady. Raději se věnujete náročným úkolům a přemýšlíte o budoucnosti.…

Nejčtenější články

Doporučujeme