Pořád jsem nejistý moderátor, přiznává Marek Eben

22. 10. 2010
Pořád jsem nejistý moderátor, přiznává Marek Eben
Ačkoliv Marek Eben (52) bude moderovat již čtvrtou řadu taneční show StarDance, je si v moderátorské profesi nejistý. Vzpomeňme na TýTý, kdy zapomněl předat jednu z cen.

"Jistější určitě nejsem. Je to stejné jako kdysi s TýTý. Když se to nepovede, potěš Pánbůh. Když se to povede, čekají diváci, že to příště bude ještě lepší," přiznal Eben.

Po StarDance se mu stýskalo. Je to prý milá společnost a po té se člověku stýská vždycky. Marek je rád, že se tým lidí se kolem StarDance téměř nemění. To mu velmi vyhovuje. Když něco funguje, netřeba to dle jeho názoru měnit.

Nejvíc je zvědavý na taneční výkony Alexandra Hemaly a Filipa Sajlera, protože je nikdy neviděl nic podobného dělat. A to je vždy slibné. Ze zkušenosti Eben ví, že předvídat se nic nedá. Stačí vzpomenout na oku lahodící kreace Václava Vydry nebo Dany Batulkové.

Narozdíl od Vydry, Batulkové, Hemaly, Sajlera a mnoha jiných kolegů, tančit na známky před porotou by se Eben neodvážil. Všechny tance by prý určitě zkazil.

Díky nasazení na sobotní večer bude StarDance bojovat o přízeň diváků společně s nováckou Talentmánií. Marek se o přízeň diváků ale neobává a je přesvědčený, že StarDance IV si své příznivce najde.

"Oni talenty hledají, ale my už jsme je našli," tvrdí sebejistě.

ČTĚTE TAKÉ:
Přehlídka krásy přispěla na dobrou věc!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Půlka pracovního týdne je tady jako nic a vy se v plnění náročných pracovních úkolů doslova vyžíváte. Momentálně vám sedí mnohem více fyzická námaha než intelektuální činnost. Vyzkoušejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme