Poradna Komunikace a osobnostního rozvoje

Poradna Komunikace a osobnostního rozvoje
Milé čtenářky,otevíráme pro vás novou Poradnu Komunikace a osobnostního rozvoje v rámci rubriky Kariéra. Poradnu povede paní PhDr.Ivana Hospodářová, nezávislý lektor a poradce v oblasti komunikace, prezentačních dovedností, motivace, osobního rozvoje, time managementu a stres managementu, rozvoje kreativity, týmové spolupráce a vnitrofiremní komunikace, mediace a koučování.

Milé čtenářky,

otevíráme pro vás novou Poradnu Komunikace a osobnostního rozvoje v rámci rubriky Kariéra. Poradnu povede paní PhDr.Ivana Hospodářová, nezávislý lektor a poradce v oblasti komunikace, prezentačních dovedností, motivace, osobního rozvoje, time managementu a stres managementu, rozvoje kreativity, týmové spolupráce a vnitrofiremní komunikace, mediace a koučování. Spoluzakladatelka občanského sdružení Agora ( forum pro dialog), zakládající člen Asociace mediátorů České republiky a členka Asociace trenérů a konzultantů managementu.
Autorka publikací s názvem "Veřejná prezentace od A do Z" , "Obchodní jednání. Kde je problém?". S články věnovanými komunikaci v prostředí odlišných kultur a komunikace mezi ženami a muži v soukromých a pracovních vztazích se můžete setkat pravidelně v odborném časopise "Personál" a na www. stránkách Portálku.cz.
Spolupracuje s poradenskou agenturou APAS, Expertis a Image.

Poradenské služby a konzultace v oblasti:

1) Komunikace:
ˇ poruchy komunikace mezi partnery v manželství
ˇ poruchy komunikace v pracovních vztazích
ˇ poruchy komunikace dané odlišnostmi kultur v mezinárodních týmech
ˇ mediace konfliktních situací v pracovních a partnerských vztazích
ˇ prezentace a sebeprezentace
ˇ kritické myšlení a argumentace
2) Osobnostní rozvoj:
ˇ sebeorganizace a zvládání stresových situací
ˇ zvládání změn
ˇ sebepoznání
ˇ práce s informacemi a zapamatování
ˇ program efektivního učení
ˇ rozvoj tvořivosti pomocí kreslení
ˇ rozvoj osobních kompetencí

V rámci dáma.cz jsou písemně zodpověditelné dotazy a konzultace zdarma. Složitější dotazy a osobní konzultace individuálně po dohodě s autorkou.

Poradna je přesunuta na nové stránky poradna.dama.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pomyslná polovina týdne vám na silách nepřidá. Cítíte se unavení z věčných dohadů mezi spolupracovníky. Nadřízený vám pomocnou ruku nepodá a bude netrpělivě čekat, jak si se situací na…

Nejčtenější články

Doporučujeme