Poradna Komunikace a osobnostního rozvoje

Poradna Komunikace a osobnostního rozvoje
Milé čtenářky,otevíráme pro vás novou Poradnu Komunikace a osobnostního rozvoje v rámci rubriky Kariéra. Poradnu povede paní PhDr.Ivana Hospodářová, nezávislý lektor a poradce v oblasti komunikace, prezentačních dovedností, motivace, osobního rozvoje, time managementu a stres managementu, rozvoje kreativity, týmové spolupráce a vnitrofiremní komunikace, mediace a koučování.

Milé čtenářky,

otevíráme pro vás novou Poradnu Komunikace a osobnostního rozvoje v rámci rubriky Kariéra. Poradnu povede paní PhDr.Ivana Hospodářová, nezávislý lektor a poradce v oblasti komunikace, prezentačních dovedností, motivace, osobního rozvoje, time managementu a stres managementu, rozvoje kreativity, týmové spolupráce a vnitrofiremní komunikace, mediace a koučování. Spoluzakladatelka občanského sdružení Agora ( forum pro dialog), zakládající člen Asociace mediátorů České republiky a členka Asociace trenérů a konzultantů managementu.
Autorka publikací s názvem "Veřejná prezentace od A do Z" , "Obchodní jednání. Kde je problém?". S články věnovanými komunikaci v prostředí odlišných kultur a komunikace mezi ženami a muži v soukromých a pracovních vztazích se můžete setkat pravidelně v odborném časopise "Personál" a na www. stránkách Portálku.cz.
Spolupracuje s poradenskou agenturou APAS, Expertis a Image.

Poradenské služby a konzultace v oblasti:

1) Komunikace:
ˇ poruchy komunikace mezi partnery v manželství
ˇ poruchy komunikace v pracovních vztazích
ˇ poruchy komunikace dané odlišnostmi kultur v mezinárodních týmech
ˇ mediace konfliktních situací v pracovních a partnerských vztazích
ˇ prezentace a sebeprezentace
ˇ kritické myšlení a argumentace
2) Osobnostní rozvoj:
ˇ sebeorganizace a zvládání stresových situací
ˇ zvládání změn
ˇ sebepoznání
ˇ práce s informacemi a zapamatování
ˇ program efektivního učení
ˇ rozvoj tvořivosti pomocí kreslení
ˇ rozvoj osobních kompetencí

V rámci dáma.cz jsou písemně zodpověditelné dotazy a konzultace zdarma. Složitější dotazy a osobní konzultace individuálně po dohodě s autorkou.

Poradna je přesunuta na nové stránky poradna.dama.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Před koncem pracovní doby se dostanete do stresu. Už si přejete odejít domů, ale ani tam vás nečeká nic dobrého. Vztahy váznou. Není to sice velká bouřka, ale nesmíte tak na své blízké…

Nejčtenější články

Doporučujeme