Poradna vizážování

23. 10. 2000
Milé čtenářky,připravili jsme pro Vás další poradnu na vašem oblíbeném webu. Tentokrát se jedná o poradnu vizážování.

Poradna vizážování

Milé čtenářky,

připravili jsme pro Vás další poradnu na vašem oblíbeném webu. Tentokrát se jedná o poradnu vizážování. Do této doby byla vizážistika součástí kosmetické poradny, ale protože dotazy týkající se této oblasti jsou velmi časté, rozhodli jsem se vytvořit samostatnou rubriku. Povede jí naše spolupracovnice v oblasti vizážování slečna Jana Bačinová. Této práci se začala věnovat před několika lety v Itálii. Dnes jsou jejími klienty především modelky, které líčí na různé módní přehlídky, titulní strany časopisů, na fototesty, líčí i herečky, mágy apod.

Jana bude odpovídat nejen na vaše dotazy, ale pokud budete mít zájem provede "proměnu osobnosti" přímo s Vámi. Věříme společně s ní, že Vám naše nová poradna usnadní rozhodování o tom, jak se líčit, česat, oblékat, budeme Vás informovat o novým trendech v líčení, o nových módních trendech ...., zkrátka přineseme Vám celou řadu užitečných a zajímavých informací.

Těšíme se na Vaše dotazy, připomínky, pochvaly i kritiku, neboň o tom všem by měl časopis určený ženám být.

To vše je Jana Bačinová a vizážování v praxi.Poradna je přesunuta na nové stránky poradna.dama.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme