Pořádně si skočit

10. 7. 2015
Pořádně si skočit | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Jumping neboli skákání na trampolíně je zcela nový trend v oblasti fitness. Kromě aerobního cvičení je zároveň bezkonkurenční zábavou. Za deset minut na trampolíně spálíte tolik kalorií, jako za půl hodiny běhání a ještě si u toho pořádně rozšíříte bránici.

Skákání na trampolíně posiluje celé tělo a je považované za jedno z nejvíce prospěšných aerobních cvičení vůbec. Je vhodné pro všechny věkové skupiny. Zlepšuje rovnováhu, koordinaci i držení těla.

Do skákání se na rozdíl od jiných posilovacích aktivit nemusíte nutit. Letíte vzduchem s naprostou lehkostí, a aniž byste si to uvědomovali, využíváte téměř každý sval ve svém těle. Po hodině jumpingu spálíte až tisíc kalorií, posílíte břicho, záda, ruce i nohy. Během několika minut se zbavíte napětí z pracovního stresu, zkvalitníte spánek a vyrýsujete postavu. Jumping je skvělou příležitostí pro aktivně strávený čas s rodinou, přáteli nebo i kolegy z práce.

Chcete si zaskákat? Soutěžte s námi na www.lideazeme.cz/cestounecestou

Témata článku:   

Komentáře

Horoskopy

Nedorozumění, které visí ve vzduchu, by mohlo mít dalekosáhlé důsledky, které nedokážete jen tak vymazat ze svého života. Zkuste se se svým známým domluvit na tom, co je pro vás v současné…

Nejčtenější články