Pořádně si skočit

10. 7. 2015
Pořádně si skočit | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Jumping neboli skákání na trampolíně je zcela nový trend v oblasti fitness. Kromě aerobního cvičení je zároveň bezkonkurenční zábavou. Za deset minut na trampolíně spálíte tolik kalorií, jako za půl hodiny běhání a ještě si u toho pořádně rozšíříte bránici.

Skákání na trampolíně posiluje celé tělo a je považované za jedno z nejvíce prospěšných aerobních cvičení vůbec. Je vhodné pro všechny věkové skupiny. Zlepšuje rovnováhu, koordinaci i držení těla.

Do skákání se na rozdíl od jiných posilovacích aktivit nemusíte nutit. Letíte vzduchem s naprostou lehkostí, a aniž byste si to uvědomovali, využíváte téměř každý sval ve svém těle. Po hodině jumpingu spálíte až tisíc kalorií, posílíte břicho, záda, ruce i nohy. Během několika minut se zbavíte napětí z pracovního stresu, zkvalitníte spánek a vyrýsujete postavu. Jumping je skvělou příležitostí pro aktivně strávený čas s rodinou, přáteli nebo i kolegy z práce.

Chcete si zaskákat? Soutěžte s námi na www.lideazeme.cz/cestounecestou

Témata článku:   

Komentáře

Horoskopy

Za tímto týdnem se budete rádi ohlížet, protože se vám opravdu dařilo. A to nadřízený ještě neví, že máte v hlavě plno plánů, které chcete uskutečnit. To si však nechte na pondělí. Nic se…

Nejčtenější články

Doporučujeme