Pořiďte si domů kočku z výstavy

4. 5. 2001
Pořiďte si domů kočku z výstavy
Uvažujete o tom, že si pořídíte domů nové zvířátko, nejlépe kočku? Potom využijte pozvání Pražského spolku ochránců zvířat, který vás zve na 12. Umísňovací výstavu opuštěných koček.

Pořiďte si domů kočku z výstavy.

Uvažujete o tom, že si pořídíte domů nové zvířátko, nejlépe kočku? Potom využijte pozvání Pražského spolku ochránců zvířat, který vás zve na 12. Umísňovací výstavu opuštěných koček, která se koná 27.5.2001 od 10 do 17 hodin - Na Pankráci, Pujmanové 1219, Praha 4. Vstupné - jedna kočičí konzerva.

Cílem této výstavy je najít nové domovy pro opuštěné kočky z útulků a depozit, Pražského spolku ochránců zvířat, ale i dalších organizací či jednotlivců, kteří nemohou nadále pečovat o nalezenou nebo svojí kočku.U všech koček je podmínkou přijetí na výstavu vakcinace proti běžným kočičím nemocem + vzteklině, u koucourů starších 10 měs. také kastrace či sterilizace. Přímo na místě před začátkem výstavy proběhne veterinární prohlídka každého zvířátka.

Vybrat si budete moci z více než 80ti koček a koňátek všech barev a plemen (např. britský modrobílý kocour, evropský čistě bílý kocour, krátko-i polodlouhosrstá koňátka...), budete si zde moci nakoupit krmivo a chovatelské potřeby za velkoobchodní ceny nebo přispět opuštěným zvířátkům na pobyt v útulku - aň již finančně, nebo materiálně (krmivem, čistícími a desinfekčními prostředky, léky...)

Organizátoři výstavy hledají i dobrovolníky, kteří by pomohli s přípravou výstavy, a to především v sobotu 26.5. (stavění klecí, úklid) a potom v neděli po 17.hod (skládání klecí, úklid) - přihlásit se můžete na telefonu 02/692 25 88 nebo 0603/22 59 48.

Autor: redakce
Zdroj: Pražský spolek ochránců zvířat

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ze dne na den jste si v práci polepšili a hýříte optimismem. Pokusíte se ho navodit také do partnerského vztahu. Jakmile se situace nezlepší, víkend bude katastrofa. Mimořádný pozor si…

Nejčtenější články

Doporučujeme