Pořiďte si nové řasy

21. 7. 2008
Pořiďte si nové řasy
Jen málo co se kupuje po celém světě tak často jako řasenka. Každou vteřinu se prodá jedna. Stejně raketovou rychlostí přicházejí i stále lepší a lepší novinky. Vznikají další inovace pro ještě krásnější pohled. Co si pořídit toto léto? Vyberte si dle svých potřeb.

Voděodolné řasenky jsou velice praktické především v době dovolených, kdy trávíte mnohem více času u vody. Na každodenní nošení se moc nehodí, neboť jejich odstraňování zatěžuje více řasy než klasická líčidla. To jim však ani trochu neubírá na popularitě. Pamatujte, že spolu s voděodolnou maskarou si musíte pořídit také dobrý odličovač očních partií, který je jemný ale dostatečně účinný. Na tomto poli rozhodně neexperimentujte, sáhněte po kvalitním výrobku testovaném očními lékaři.

Řasenky odolávající vodě oceníte nejen na pláži, ale také při sportu či horkém počasí. Obsahují totiž speciální vosky, které drží barvu na místě, aniž byste se museli obávat nevzhledným tmavých šmouh pod očima. Častým nedostatkem těchto řasenek však bývá slepování jednotlivých brv a to, že nedodávají objem ani délku, jen barví. S novinkami se však těchto nedostatků obávat nemusíte.

Max Factor právě představuje novou generaci voděodolných řasenek Masterpiece Waterproof Mascara, která má všechny výhody řasenek Masterpiece, ale navíc vám přináší jistotu, že vaše řasy zůstanou díky její voděodolnosti perfektně nalíčené kdekoliv, kdykoliv a za jakýchkoliv okolností. Revoluční iFX kartáček Masterpiece Waterproof, navržený pro přesnou aplikaci, vytváří úžasný vzhled, který vydrží přesně tak, jak potřebujete. Obrovským pokrokem bylo při uvedení řasenky Masterpiece – na rozdíl od běžných kartáčků postrádajících pružnost – využití iFX kartáčku, který se dovede perfektně přizpůsobit aplikaci barvy i na ty nejjemnější a nejkratší řasy v koutcích očí a navíc se barva pohodlně a rovnoměrně dostane od kořínků až ke konečkům. Zároveň dochází k šetrnému a přesnému oddělení jedné řasy od druhé.

Řasenku oděnou do smyslného obalu připomínající divoké kočkovité šelmy Lash Queen Feline Blacks jistě není třeba dlouze představovat. Řasenka, která vychází z technologie použití vosku pro objem a olejů pro ohebnost řas, smyslně obarví každou řasu a dodá jí náležitou délku. Řasy, které jsou v dokonalé harmonii s kartáčkem, který je obarví a oddělí zároveň, jsou výrazné a pružné. Pigmenty Ultra Black v řasenkách Lash Queen Feline Blacks dodávají odstínům hloubku. Nyní si svůdný pohled můžete dopřát i v náročných podmínkách letního počasí, neboť je k dostání také ve voděodolné variantě. Najdete si pod označením Lash Queen Feline Blacks WP.

Také máte při líčení neodbytný dojem, že vašemu pohledu stále něco chybí? Že se řasy ztrácejí a nejsou dostatečně výrazné? Ano, mají délku, mají objem, ale stejně to pořád není ono. Zřejmě postrádáte barvu. Ne všechna líčidla totiž obsahují stejné množství barevného pigmentu, celá řada jich neposkytuje dostatečné barvy a oči tak nemohou vyniknout s požadovanou silou.

Sáhněte proto o některé z novinek obsahující takové množství černých či jinak tmavých barevných složek, které se postarají o skutečně výrazný a okouzlující pohled.

Řasenka Telescopic od L'Oreal Paris přichází v nové variantě pro prodloužené a výrazně černé řasy - Telescopic Carbon Black. Velmi přesný kartáček ve spojení se speciální technologií umožňuje teleskopické prodloužení řas až o 70 %. Pigmenty Carbon Black zaručují dosažení výrazně černé barvy řas. Díky Telescopic Carbon Black bude váš pohled intenzivnější a hlubší. Co jsou Carbon Black pigmenty? Jedná se o složku z čistého uhlíku pro dosažení maximálně matné a výrazné černé barvy. Velkým plusem této maskary je její snadné odličování, při kterém stačí použít vodu a mýdlo či jiný běžný prostředek na očistu tváře.

Značka Lancôme představuje Virtuôse Black Carat, novou řasenku pro dlouhodobé extrémní natočení řas. Jedinečný tekutý polymer, který má schopnost dokonale obalit řasy, dlouhodobě zafixuje jejich tvar a zároveň jim na dlouhou dobu dodá potřebnou hydrataci. Řasenka obsahuje speciální černé pigmenty, které dodají řasám dokonale svůdný vzhled. Velmi lehká textura vytvoří na řasách tenký film, dá jim tvar a oddělí jednu od druhé. Tenký film zafixuje podtočení, kterého docílíte speciálním kartáčkem. Podtočení řas je dlouhodobě fixované, řasy však zároveň neztrácejí na pružnosti a nalíčení řas zůstává dokonalé až 12 hodin. Unikátní přísada Fluid & Black™, která je základem fluidní textury řasenky, umožňuje vrstvení a snadnou aplikaci.

Nejen černá dává očím na svůdnosti. Vyzkoušejte temné odstíny mechu či švestek. Budete překvapeni výsledkem! Právě tyto barvy často používají profesionální vizážisté pro dosažení smyslného a tajemného pohledu. Jillian Dempsey, hlavní vizážistka společnosti Avon, vytvořila dva nové odstíny oblíbené Super Shock řasenky pro trendy a krásné nalíčení očí. Barvy Fall Green a Fall Plum podtrhnou barvu očí a dodají jim šmrnc. Barevnou řasenku můžete použít po celé délce řas či v kombinaci s klasickou černou, kdy barvu nanesete jen na konečky řas.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu se snažíte odpočívat a chodíte jako hromádka neštěstí. Přemýšlíte nad věcmi, které by vás ještě minulý týden ani nenapadly. Vyčistěte si hlavu a relaxujte v rodinném kruhu. Možná…

Nejčtenější články

Doporučujeme