Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa

27. 4. 2001
Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa
Pro mnohé z nás je každodenní používání deodorantu naprostou samozřejmostí. Ochrana proti nepříjemnému tělesnému pachu a vznikem tělesného potu, stejně jako i vědomí, že i po náročných situacích člověk příjemně voní, dává každému při styku s ostatními lidmi příjemný pocit jistoty.

Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa

Pro mnohé z nás je každodenní používání deodorantu naprostou samozřejmostí. Ochrana proti nepříjemnému tělesnému pachu a vznikem tělesného potu, stejně jako i vědomí, že i po náročných situacích člověk příjemně voní, dává každému při styku s ostatními lidmi příjemný pocit jistoty. K nejdůležitějším kritériím při výběru deodorantu patří podle průzkumu veřejnosti schopnost poskytnout dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti díky kvalitní receptuře.  Společnost Schwarzkopf & Henkel představuje v těchto dnech Fa kuličkový deodorant v novém designu a s novým praktickým systémem uzavírání. 

V sortimentu deo roll-onů můžeme nalézt jednak 4 varianty alkoholové, které spolehlivě chrání před nepříjemným tělesným pachem po celých 24 hodin, a dále pak 3 varianty s recepturou antiperspirantu, které jsou díky svému bezalkoholovému složení vhodné i pro citlivou pokožku a zajistí ochranu před vznikem tělesného potu po celých 24 hodin. 

K hlavním benefitům nových deo roll-onů patří zejména:
ˇ Fa Deo Roll-Ony jsou vhodné i pro citlivou pokožku
ˇ Fa Deo Roll-Ony jsou praktické, malé a akorát do ruky, vejdou se do každé tašky a mohou být proto vždy v případě nutnosti jednoduše a rychle aplikovány. Nová uzávěrová metoda toto činí ještě snazším.
ˇ FA Deo Roll-On v provedení deodorantu díky své účinné receptuře zajistí ochranu před nepříjemným tělesným zápachem, protože bakterie, které tento zápach rozšiřují, jsou drženy pod kontrolou po 24 hodin. K zabránění vzniku tělesného potu jsou určeny deo roll-ony s recepturou antiperspirantu.
ˇ Fa Deo Roll-ony jsou k dostání v široké paletě atraktivních vůních a tak může opravdu každý při udržování tělesné svěžesti následovat "svůj vlastní nos".

 Deodoranty jsou nabízeny ve variantách vůní Aqua, Delicious Paradise, Sunset Mambo a Sport, antiperspiranty pak ve variantách Spring Flower, Green Tea, Sunny Melon.
Přesvědčete se sami, jak jednoduché a příjemné je dosažení pocitu svěžesti s novým Fa Deo Roll-onem.

FA Deo Roll-Ony můžete zakoupit na prodejních pultech za doporučenou cenu 65,- Kč.

Zdroj Schwarzkopf & Henkel

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V podstatě jste klidní a vyrovnaní, ale v manželství je to spíše hurikán. Nejedná se o nic klíčového, ale raději našlapujte kolem partnera jako myšky, jinak to schytáte. V zaměstnání jde…

Nejčtenější články

Doporučujeme