Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa

27. 4. 2001
Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa
Pro mnohé z nás je každodenní používání deodorantu naprostou samozřejmostí. Ochrana proti nepříjemnému tělesnému pachu a vznikem tělesného potu, stejně jako i vědomí, že i po náročných situacích člověk příjemně voní, dává každému při styku s ostatními lidmi příjemný pocit jistoty.

Pořiďte si novou atraktivní vůni Fa

Pro mnohé z nás je každodenní používání deodorantu naprostou samozřejmostí. Ochrana proti nepříjemnému tělesnému pachu a vznikem tělesného potu, stejně jako i vědomí, že i po náročných situacích člověk příjemně voní, dává každému při styku s ostatními lidmi příjemný pocit jistoty. K nejdůležitějším kritériím při výběru deodorantu patří podle průzkumu veřejnosti schopnost poskytnout dlouhodobou ochranu a pocit svěžesti díky kvalitní receptuře.  Společnost Schwarzkopf & Henkel představuje v těchto dnech Fa kuličkový deodorant v novém designu a s novým praktickým systémem uzavírání. 

V sortimentu deo roll-onů můžeme nalézt jednak 4 varianty alkoholové, které spolehlivě chrání před nepříjemným tělesným pachem po celých 24 hodin, a dále pak 3 varianty s recepturou antiperspirantu, které jsou díky svému bezalkoholovému složení vhodné i pro citlivou pokožku a zajistí ochranu před vznikem tělesného potu po celých 24 hodin. 

K hlavním benefitům nových deo roll-onů patří zejména:
ˇ Fa Deo Roll-Ony jsou vhodné i pro citlivou pokožku
ˇ Fa Deo Roll-Ony jsou praktické, malé a akorát do ruky, vejdou se do každé tašky a mohou být proto vždy v případě nutnosti jednoduše a rychle aplikovány. Nová uzávěrová metoda toto činí ještě snazším.
ˇ FA Deo Roll-On v provedení deodorantu díky své účinné receptuře zajistí ochranu před nepříjemným tělesným zápachem, protože bakterie, které tento zápach rozšiřují, jsou drženy pod kontrolou po 24 hodin. K zabránění vzniku tělesného potu jsou určeny deo roll-ony s recepturou antiperspirantu.
ˇ Fa Deo Roll-ony jsou k dostání v široké paletě atraktivních vůních a tak může opravdu každý při udržování tělesné svěžesti následovat "svůj vlastní nos".

 Deodoranty jsou nabízeny ve variantách vůní Aqua, Delicious Paradise, Sunset Mambo a Sport, antiperspiranty pak ve variantách Spring Flower, Green Tea, Sunny Melon.
Přesvědčete se sami, jak jednoduché a příjemné je dosažení pocitu svěžesti s novým Fa Deo Roll-onem.

FA Deo Roll-Ony můžete zakoupit na prodejních pultech za doporučenou cenu 65,- Kč.

Zdroj Schwarzkopf & Henkel

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už pěkných pár dnů na vás tlačí Venuše. Její kvadratura není příznivá ani pro partnerskou lásku, ani pro rodinné vztahy. Mnoho věcí se vám nemusí zamlouvat, co může vyvolávat poněkud…

Nejčtenější články