Portoričanka je nejkrásnější dívkou světa

14. 5. 2001
Portoričanka je nejkrásnější dívkou světa
V 50. ročníku soutěže o nejkrásnější dívku světa Miss Universe 2001, který probíhal v portorickém San Juanu, zvítězila místní kráska Denise Quinones.

Portoričanka je nejkrásnější dívkou světa

V 50. ročníku soutěže o nejkrásnější dívku sv ěta Miss Universe 2001, který probíhal v portorickém San Juanu, zvítězila místní kráska Denise Quinones.
Nová nejkrásnější dívka světa získala ceny v hodnotě 250.000 dolarů a mnoho nabídek od modelingových agentur. Následující rok se bude podílet na mnoha charitativních akcích a musí se přestěhovat do New Yorku.
Denise je již čtvrtou Portoričankou, která získala tento titul. Korunku převzala od loňské vítězky Lary Duttové z Indie.

Naším želízkem v ohni byla Češka Petra Kocarová (čtvrtá z Miss ČR 2000), ta se ale nedostala do finálové desítky, a tak nemohla do boje o medaili zasáhnout. Původně měla na Miss odjet Michaela Salačová, ale ta maturuje. Kateřina Elgerová, která skončila jako druhá, má pracovní kontrakt na deset měsíců do Peru. A třetí Markéta Svobodná se umístila mezi prvními deseti dívkami na Miss International v Japonsku, a proto se už podle pravidel nemůže zúčastnit další velké světové soutěže.

Dívky předvedly večerní šaty dle vlastního návrhu a tradičně promenádovaly v plavkách. Na závěr soutěže odpovídaly na zajímavou otázku: "Jakou chybu byste ve svém životě nejraději napravila?".

autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jednu stranu jste rádi, že je tento pracovní týden u konce a vážně uvažujete o dovolené. Cítíte vyčerpání a neschopnost podrobit se náročným úkolům. Nejvíce vás štve, že nedokážete…

Nejčtenější články

Doporučujeme