Poslední lístky na koncert hvězd

26. 9. 2001
Poslední lístky na koncert hvězd
Poslední týden jsou v prodeji vstupenky na benefiční koncert Nadačního fondu Kapka naděje "Hvězdy popu pro Kapku naděje" , který se uskuteční v pondělí 1. října 2001 v 19.00 hodin ve velkém sále Lucerny.

Poslední lístky na koncert hvězd

Poslední týden jsou v prodeji vstupenky na benefiční koncert Nadačního fondu Kapka naděje "Hvězdy popu pro Kapku naděje" , který se uskuteční v pondělí 1. října 2001 v 19.00 hodin ve velkém sále Lucerny. Každý, kdo si zakoupí vstupenky, které se prodávají v síti Ticketpro v ceně 350,-Kč, 450,- Kč a 550,- Kč, tak podpoří léčbu dětí nemocných leukémií. Na koncertě vystoupí naši přední umělci: Leona Machálková, Helena Vondráčková, Petr Muk, Iveta Bartošová, A-Tak, Holki, Lunetic, V.I.P. , Monika Absolonová, Michal David, Ilona Csáková, Bílá Nemoc, Eva Pilarová, Petr Kolář, Bára Basiková, Peter Nagy, Jan Kalousek, Zora Jandová, Dan Nekonečný a T-Boyz bez nároku na honorář.

Předprodej vstupenek: pasáž Lucerna, Vodičkova ul. a Ticketpro: 02/14051

Více informací naleznete v jiném článku na Dámě.cz.

zdroj: Exvoto

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Už ráno poznáte, že vstupujete do nejslabšího dubnového týdne. Budete se potýkat s mnoha problémy. Největší krizi prožíváte v partnerství, protože řešíte arogantní chování svého protějšku.…

Nejčtenější články

Doporučujeme