Potíže ve vztahu? S ženami v těchto šesti znameních to mají muži složité

13. 10. 2022
Máte neustále trable ve vztahu nebo vám seznamování s muži prostě nevychází? Možná že je na vině vaše znamení horoskopu, které ovlivňuje i povahové vlastnosti. Která znamení muži ve vztahu jen těžko snášejí a co jim na nich nejvíc vadí?

Panna

Panny patří mezi jedno z nejsamostatnějších znamení zvěrokruhu. A právě z toho plyne zároveň i hlavní problém jejich vztahů s muži. Ti totiž ženy rádi dobývají, chrání je a starají se o ně. To je ale v případě Panny téměř nadlidský úkol. Navíc je těžké si získat jejich plnou důvěru. A i když se to jako zázrakem podaří, není vyhráno.

Panny, které neustále nad něčím přemýšlejí a rády analyzují, totiž dříve nebo později začnou kritizovat. Jsou to puntičkáři a podobně jim záleží na každém detailu i ve vztahu. Chyby zkrátka neodpouštějí, navíc si na mužích téměř vždy nějakou najdou. Navíc si většinu lidí drží raději daleko od těla. Panny dokážou ranit mužské ego natolik, že od nich pánové raději utečou pryč, než aby dámám v tomto znamení museli neustále něco vysvětlovat nebo se za něco omlouvat.

Na co má vaše znamení talent podle horoskopu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Dnes je úplněk ve vašem znamení, který vám otevře do určité míry oči. Sice se necítíte úplně v kondici a přemáháte se, nicméně se posunete kupředu. Mnohým věcem přijdete na kloub a…