Potíže ve vztahu? S ženami v těchto šesti znameních to mají muži složité | Foto: iStock

Foto: iStock

Potíže ve vztahu? S ženami v těchto šesti znameních to mají muži složité

Máte neustále trable ve vztahu nebo vám seznamování s muži prostě nevychází? Možná že je na vině vaše znamení horoskopu, které ovlivňuje i povahové vlastnosti. Která znamení muži ve vztahu jen těžko snášejí a co jim na nich nejvíc vadí?

Panna

Panny patří mezi jedno z nejsamostatnějších znamení zvěrokruhu. A právě z toho plyne zároveň i hlavní problém jejich vztahů s muži. Ti totiž ženy rádi dobývají, chrání je a starají se o ně. To je ale v případě Panny téměř nadlidský úkol. Navíc je těžké si získat jejich plnou důvěru. A i když se to jako zázrakem podaří, není vyhráno.

Panny, které neustále nad něčím přemýšlejí a rády analyzují, totiž dříve nebo později začnou kritizovat. Jsou to puntičkáři a podobně jim záleží na každém detailu i ve vztahu. Chyby zkrátka neodpouštějí, navíc si na mužích téměř vždy nějakou najdou. Navíc si většinu lidí drží raději daleko od těla. Panny dokážou ranit mužské ego natolik, že od nich pánové raději utečou pryč, než aby dámám v tomto znamení museli neustále něco vysvětlovat nebo se za něco omlouvat.

Na co má vaše znamení talent podle horoskopu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Štír

Štírky jsou záhadné a to se na nich mužům líbí. Jejich největším problémem ve vztazích je především to, že samy pořádně nevědí, co od života chtějí. Svá rozhodnutí většinou mění velice nečekaně a pro jedince opačného pohlaví bývá téměř nemožné s nimi držet krok. Kromě toho jsou Štírky kariéristky, takže když už konečně vědí, co chtějí, týká se to jejich práce a ambicí.

Rozhodně tak od nich partner nemůže čekat, že hned budou přemýšlet o založení rodiny. Do opravdového vztahu, ve kterém budou svému partnerovi oporou, musí Štírky postupem času dozrát. Navíc jen zřídka odhalují své opravdové city, takže si jejich protějšek nikdy nemůže být jistý, na čem vlastně je.

Pokračování 3 / 6

Střelec

Střelci jsou známí dobrodruzi. Právě zábava a touha po adrenalinu opačné pohlaví na ženách Střelkyních láká. Když ale dojde na lámání chleba, Střelkyně si potenciální vážný vztah kazí svou nepředvídatelnou povahou, nezodpovědností a nespolehlivostí. Kromě toho se většinou Střelci sami od sebe vyhýbají všem závazkům, povinnostem, a tím pádem i manželství a zakládání rodiny. Nesnášejí totiž stereotyp, takže jsou neustále na lovu. Jen těžko se mužům hledá u Štírek stálost a oddanost, takže nakonec, protože většinou nestíhají jejich životní tempo, raději odcházejí daleko od jejich nespolehlivých osobností.

Pokračování 4 / 6

Beran

Berani jsou pořádně tvrdohlaví, ale také energičtí. Rádi zkoušejí nové věci a chvíli neposedí na místě. Od žen ve znamení Berana nelze očekávat věrnost ani výběr jediného partnera. Beranky se navíc snadno naštvou, jsou velice impulzivní a výbušné. I když se dokážou stejně rychle zase uklidnit, jejich urážlivost a vztek mnoho mužů odradí. Pokud se ale ženy ve znamení Berana skutečně zamilují, vytvoří ze svého partnera středobod světa.

Pokračování 5 / 6

Lev

Lev je neuvěřitelně silným, ale také sobeckým znamením. Lvice jsou neuvěřitelně sebevědomé, někdy až namyšlené a nezávislé. Muži si tak musí zvyknout na to, že je ženy narozené v tomto znamení nikdy nebudou zcela potřebovat. Na druhou stranu ale snadno podléhají jejich kouzlu. Partner Lva musí počítat s tím, že nikdy nebude mít nad Lvem převahu, a navíc si zvyknout na jeho společenskou povahu a touhu být středem pozornosti. A právě to většina mužů špatně snáší. Lvice potřebují najít podobně nezávislého nebo tolerantního partnera, který jim dopřeje dostatek pozornosti a volnosti zároveň. Žárlivci mají smůlu.

Pokračování 6 / 6

Vodnář

Vodnáři si potrpí na vlastní osobní prostor a soukromí, do kterého nikoho nepouští. Pro řadu mužů jsou proto Vodnářky nepřístupné a jen těžce čitelné. Navíc se rády vzdělávají a kromě čtení knih a odborných článků tráví rády svůj volný čas návštěvou různých výstav, muzeí a kulturních akcí. Vlivem toho, že mají hodně znalostí, rády druhé poučují. A to platí i pro jejich protějšek. Neustálé poučky Vodnářek však mnoho pánů odrazují. Kromě toho mívají také problém jim správně porozumět.

Doporučujeme

Články odjinud