Potřebujete při sexu stimulaci klitorisu? Tyto polohy vám ji zaručí. Zkuste je ještě dnes! | Zdroj: iStock

Zdroj: iStock

Potřebujete při sexu stimulaci klitorisu? Tyto polohy vám ji zaručí. Zkuste je ještě dnes!

Pokud při sexu potřebujete pořádnou stimulaci klitorisu, pak zbystřete. Zapomeňte na inspiraci v pornu nebo erotických filmech, většina poloh, které tam uvidíte, totiž vůbec na váš klitoris nemyslí. Zato díky těmto pěti pozicím budete mít orgasmus snů!

Tunel lásky

Zaujměte polohu na pejska, ale místo klasického přirážení nechte partnera, aby pod vás zasunul svůj penis a třel ho o váš klitoris. Aby si i váš partner přišel na své, naolejujte si ruku a obtočte ji kolem jeho údu a drážděte ho. Pokud chcete víc, nechte partnera vstoupit do vás zezadu. Rukou si během sexu třete sama klitoris nebo můžete zkusit použít nějakou vibrující pomůcku. Pokud ji nevlastníte, dejte si pod sebe třeba polštář nebo deku a tlak a váha obou vašich těl v kombinaci s plností průniku vás dovedou do nebe.

Pokračování 2 / 5

Na koníčka 

Standardní poloha na koníčka je sama o sobě skvělá, ale pokud jste ji vyzkoušela a moc vám nepomáhá, budete si muset přivést posily. Nakloňte se víc a třete se krouživými pohyby o partnerův klín nebo ho nechte, aby vám palcem stimuloval klitoris. Pro dosažení ještě vzrušujících výsledků vyzkoušejte vibrační kroužek na penis nebo vibrátor s hůlkou.

Pokračování 3 / 5

Tanec na klíně 

Posaďte se partnerovi na klín čelem a nastavte se tak, abyste měla klitoris přesně tam, kde ho chcete mít. Třete se o partnerův ztopořený penis nahoru a dolu, houpejte se, kružte boky nebo se na něj jen silněji tiskněte. Jakmile ucítíte, že je špička klitorisu mírně ztvrdlá, přirážejte a zrychlujte. Partner vám během této jízdy může laskat bradavky. 

Pokračování 4 / 5

Na stojáka  

Postavte se vedle stolu, pohovky nebo čela postele a předkloňte se tak, aby se horní část vašeho těla opírala o nábytek a váš klín byl na něj nalepený. Partner se k vám přitiskne zezadu. Drážděte svůj klitoris pohybem o nábytek nahoru a dolů nebo se na něj jen tlačte, zatímco do vás milenec proniká zezadu.

Pokračování 5 / 5

Na vrcholu

Váš milenec leží na zádech a vy si na něj nalehnete zády tak, abyste oba byli čelem ke stropu, muž zasune svůj penis mezi vaše nohy a vy je přitisknete silou k sobě. Zatímco se houpe proti vám, vy mírně kloužete nahoru a dolů. Tato poloha skvěle funguje, pokud má váš partner velký penis. Nepřemýšlejte příliš nad pohyby a najděte si vlastní rytmus, který vám vyhovuje. Můžete si pomoci také rukou, chyťte partnerův penis a nasměrujte jeho tvrdou špičku na svůj klitoris, nejen že uděláte dobře sobě, ale také partnerovi. 

Doporučujeme

Články odjinud