Povídka - Ach, ten sníh

7. 3. 2000
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Roželově. Bože jak je zde krásně. Vrchy kolem vypadají tak nádherně. Už se nemůžu dočkat,až je pokryje sníh.

Ach, ten sníh

12.8 Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Roželově. Bože jak je zde krásně.
Vrchy kolem vypadají tak nádherně. Už se nemůžu dočkat,až je pokryje sníh.

14.10 Roželov je tím nejkrásnějším místem na zemi!Všechno listí změnilo barvy- odstíny oranžové a rudé. Vyšla jsem si do okolí a viděla jsem nějaká divoká prasata.Jak byly krásná a velká.Jsem si jistá,že to jsou ta nejúžasnější zvířata na zemi.Je tu jak v ráji. Ach bože jak se mi tu líbí.

11.11 Nedovedu si představit,jak někdo může chtít zabít něco tak krásného jako jsou prasata. Doufám,že už konečně začne sněžit.

2.12 Minulou noc nečekaně sněžilo.Probudila jsem se nečekaně a vše bylo pod bílou přikrývkou. Vypadalo to jak na vánočním pohledu. Vyrazili jsme si ven,odklidili sníh ze schodů a proházeli příjezdovou cestu. Udělali jsme si nádhernou koulovačku (já vyhrála) a potom přijel sněžný pluh a my jsme museli proházet příjezdovou cestu znovu.Miluji Roželov.

12.12 Minulou noc připadl další sníh.Sněžný pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Prostě jsem tady do toho zamilovaná.

19.12 Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostala na nákup do města. Jsem úplně vyčerpaná prohazováním. Zatracenej sněžný pluh.

22.12 Minulou noc napadlo ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčená, sněžný pluh čeká hned za rohem dokud neproházím příjezdovou cestu. Sakra to je,ale život.

25.12 Veselé debilní vánoce "Víc těch bílejch sraček."Jestli někdy dostanu do rukou toho primitiva, co řídí ten sněžný pluh, tak ho přísahám bohu hodím někam do sněhu. Nechápu proč, prostě nepoužijou na tu silnici víc soli,co by rozpustila ten sajrajt.

27.12 Další bílý sračky připadly minulou noc. Po tři dny jsem nevystrčila nos, s vyjímkou prohazováním příjezdové cesty pokaždé, kdy projel pluh. Nemůžu se nikam dostat. Meteorolog hlásil dalších dvacet pět centimetrů na tuto noc. Dovedete si představit, kolik lopat plnejch sněhu to znamená?

28.12 Meteorolog se mýlil! Tentokrát napadlo dalších osmdesát centimetrů těch bílejch sraček. Takhle to neodtaje ani do léta. Sněžný pluh uvázl v závěji a ten primitiv si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekla jsem mu, že už jsem jich šest polámala, když jsem odhazovala ty bílý sračky z příjezdové cesty.

4.1 Konečně jsem se dostala z baráku.Jela jsem si do města koupit nějaké jídlo a na zpáteční cestě mně vběhnulo zatracený divoký prase před auto a já do něj vrazila. Na autě mám za pět tisíc škody.Ty hnusný a tlustý divoký prasata by se měli postřílet. Že ti myslivci je nevymlátí všechny.

3.5 Odvezla jsem auto do opravny ve městě. Neuvěřili byste,jak je to rezavý od tý hnusný soli co s ní sypou silnici.

18.5 Odstěhovala jsem se do města. Nedovedu si představit,jak někdo, kdo má zdravý rozum může žít v takovém bohem zapomenutém místě jako je Roželov.

Poslal: Kuba 

Omlouváme se čtenářům, ale tento příspěvek nenapsal Kuba, ale pouze nám ho poslal. Je to zřejmě mutace původního anglického textu, která nám přišla natolik zajímavá, že jsme jí zveřejnili. Domníváme se, že původní autor textu je zcela neznámý a tak se původní originál stal spíše vtipem bez konkrétního autora a tak text koluje po Internetu. Pro ty z vás, kteří originál neznají, nám ho čtenář Michal poslal a můžete si ho na Dámě přečíst

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Získejte si na svou stranu kolegy. Hovořte s nimi a navažte hlubší vztah. Nemusíte se jim ze všeho zpovídat. Díky vřelejším vztahů budete správní týmoví hráči. Nyní jste pro firmu velkým…

Nejčtenější články

Doporučujeme