Povídková soutěž na Internetu

13. 12. 2000
Milé čtenářky, pokud máte pocit, že ve Vás dřímá novodobá Agatha Christie, neváhejte a zapojte se do povídkové soutěže, kterou vyhlašuje společensko-kulturní internetový magazín Pauza.cz.

Povídková soutěž na Internetu

Milé čtenářky, pokud máte pocit, že ve Vás dřímá novodobá Agatha Christie, neváhejte a zapojte se do povídkové soutěže, kterou vyhlašuje společensko-kulturní internetový magazín Pauza.cz. Cílem soutěže je najít nové literární talenty a dát jim šanci prezentovat sebe i svá díla na Internetu. Vítězové získají zajímavé ceny: atraktivní pobyty na horách, knihy nebo CD a především možnost vlastní profesionální www prezentace. Nosným tématem soutěžních příspěvků by měl být Život s Internetem.

Soutěžící mohou své příspěvky, nepřesahující rozsah 15 normostran, posílat emailem nebo poštou na adresu redakce Pauza.cz až do 30.ledna 2001. Povídky anonymně vyhodnotí čtyřčlenná porota pod předsednictvím spisovatele a šéfredaktora internetového časopisu Neviditelný pes Ondřeje Neffa. Výsledky budou veřejně oznámeny v březnu příštího roku. ,,Každý z nás občas píše. A většina z toho končí v nočních stolcích. To je škoda, a proto jsme se rozhodli povzbudit všechny, kteří píší s láskou, ale bojí se svou tvorbu prezentovat. Tato soutěž je pro všechny nadšené amatéry," říká o akci redaktorka Pauzy.cz Michaela Hanáková.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už pár dní na sobě pozorujete změnu, která se nenese v pozitivním duchu. Nepřipouštějte si nic špatného, ba naopak se inspirujte novinkami a kreativitou. Nemyslete si, že je všechno na…

Nejčtenější články

Doporučujeme