Pozor na zastavené hodiny i spadlý obraz. Co značí tyto záhadné symboly?

17 komentářů

Elvíra M.
7. října • 20:33

28.10. pár minut před 10. hod. jsme slyšeli ránu a mysleli si, že u sousedů vybouchnul papiňák. V sousedním pokoji spadl ze stěny obraz. Za nějakou chvíli obdržel manžel telefonát, že má možnost rozloučení s bratrem, který byl před několika dny hospitalizovaný v nemocnici. Zemřel 1.10. Má to racionální vysvětlení?

Jarka
19. října • 18:00

Když mi tragicky zemřel můj syn,zastavily se mi všechny hodiny v bytě.

Dasa
18. října • 14:54

Když zemřela babycka mé matky ,tak ji na to upozornily boty co stály na schodech na půdu,mamka vytirala chodbu a slyšela jak boty padají po schodech dolů,říkala si až to dodělám ,tak je půjdu dát na své misto ,když otevrela dveře byly na svém místě,druhý den ji přišla zpráva ,že babycka umřela,máti řekla ,že se přišla rozloučit ,proto ty boty

karel
21. října • 8:57

@Dasa: Ty kráso, "babyčka", to se asi tvoje češtinářka obrací v hrobě. :grr: :achjo:

Irena
18. října • 11:42

Zdravím všechny pracuji v domově pro seniory a stalo se ,už mnohokrát,že spadl obraz,který byl povešený dobře a neměl jak spadnout a někdo zemřel.A hodiny se také zastavují v čase kdy zemře nějaký klient.

Alena
16. října • 10:53

Tak ti ,co píší,že to není pravda, tak je, vloni v listopadu mi doma zemřela matka ve 14.45 doma,byla jsem u ní a hodiny se zastavily,tak a teď mluvte.

Elynor
19. října • 17:55

@Alena: Vy jste měla čas ve chvíli, kdy vám umírá matka a vy jste u ní, pozorovat hodiny, jestli se přesně v ten okamžik, kdy ona zemřela, zastavily? Nebo jste si hodin všimla náhodně až po delší době, možná i v řádu dnů, a dodatečně jste si to spojila a sama sebe přesvědčila, že se určitě stoprocentně musely zastavit v okamžiku úmrtí?

kočka koule
16. října • 11:38

@Alena: Mluvím: mně máma zemřela v dubnu a též jsem s ní byla do poslední chvíle. Ta nastala ve 12:25. Hodiny tikaly dál. Výměna baterie proběhla někdy v srpnu, kdy se začaly zpožďovat. Vyplývá z toho něco? :hm

Misa
19. října • 10:28

@kočka koule: Tak vas asi nemusela o sve smrti zpravovat,ne?!...

16. října • 5:19

Nejhorší je když vidíte kočku běžet pozpátku ,to vás čeká nějakej průser

Vám pěkně mrdá
15. října • 22:59

Takový píčoviny. Na to vás užije. Máte vůbec ještě svůj rozum. Nebo už je konec všeho normálního

kočka koule
15. října • 11:20

Tyhle věci jsou nebezpečné přesně v té míře, v jaké jim člověk věří. Je dost možné, že člověk na základě tohoto vnějšího signálu/symbolu podvědomě učiní nějaké chvilkové špatné rozhodnutí, špatný krok - něco si "přitáhne", ale neuvědomuje si to. A druhá věc je, jakou roli v tom hraje sám tzv. vesmír - nikdo mi nevymluví, že svět není tak přímočarý, jak by se mohlo zdát, a že určitým nastavením mysli lze vytvořit podhoubí k tomu, aby se některé věci udály s větší či menší pravděpodobností. V naší rodině je například zažitá tradice "do třetice všeho zlého". Prostě když se něco pos***, tak rovnou následují dva další problémy. Můj kamarád zase prožívá zajímavé situace s černými kočkami. Pro mě je černá kočka "jé, čiči!", pro něj posel průšvihu. Je možné, že v okamžiku, kdy mu ta kočka přeběhne přes cestu (to je podmínka), on sám sepne někde nějaký pomyslný spínač, jehož pomocí si otevře dveře k tomu, aby mu na hlavu dopadl nějaký větší trabl.

Elynor
14. října • 10:32

Zastavené hodiny v dnešní době znamenají jediné - je v nich vybitá baterie. ]:-D Spadne -li obraz, patrně byl špatně pověšený. To ostatní je zbytečné komentovat. Že si lidi takhle dobrovolně komplikují životy. Rozsypanou sůl ještě pocukrovat, aby člověk měl k uklízení ještě větší čurbes. To fakt chceš. ]:-D :-)

Tomáš Fuk
19. října • 4:53

@Elynor: Ti kteří jsou omezení jen na materiální věci,konzum a seriály v televizi ti nikdy neuvěří. Ti kteří se honí jen za penězi, jsou plný egojizmu, nafoukanosti, zloby a řeší problémy, které nejsou ani jejich, ti odsoudí vše co neznají. Jen člověk s otevřenou myslí,který dokáže akceptovat,že to co nechápe,neumí - nedokáže on,nebo se jemu nestalo neznamená, že je to nemožné a konspirační a hlavně nesmysl,blbost,Fejk nebo jaký si vymyslí argument povětšinou kec kterým si oduvodní proč to není možné. Ten který sice hned neuvěří,ale i přesto připustí co když je to nějak možné, i když já to nechápu! Jen ten zažije věci a pocity, které jsou záhadné, někdy děsivé někdy fascinující až magické. Ne všechny mají vysvětlení, ne všechny jsou příjemné. Většinou jsou neuvěřitelné pro nás, co jsme ztratili napojení na vesmír, energie které na planetě a vesmíru jsou. většina z nás už je ani necítí,protože žijí materialistický život. Kde moc jsou jen peníze a majetky.a pravda je jen to co řeknou ve zprávách. A to jen jestli se rozhodnou, jestli se jim to co zprávy říkají,nebo někdo jiný mimo jich samých je pravda. a pravda je jen to co oni sami řekli,nebo jestli se jim to co řekne někdo druhy libý nebo nelibý. Ti budou vše vyvracet. Jen lidé co nesoudí, ale naslouchají, Jen ti vědí co zažili, co cítili, jak silně to vnímali. Mají rádi život a vše s ním spojené. Jen ti co chtějí poznávat vše nové bez předsudků a hloupé omezenosti a připustí, že pro někoho nemožné je pro druhého možné a že nemusíme vše chápat aby se to stalo. Jen ti co nehledí pouze sami na sebe, jen ti co tuší, že je něco mezi nebem a zemí a že vesmír není jen prázdný prostor,ale živa energie plná neznáma a paradoxů. Jen ten kdo vnímá život nejen svůj, ale všeho a všech na planetě a ve ve vesmíru jen ten ví co je možné a nemožné!!! Protože možné je vážně úplně vsechno.

Elynor
19. října • 17:50

@Tomáš Fuk: Pane, pokud vnímáte život všeho a všech na planetě, tak vám fakt není co závidět, musíte mít v hlavě pěkný guláš. Jinak jste napsal fůru bezobsažných vět o ničem. Jestliže něco tvrdíte, že se to stalo, a že to zapříčinila nějaká magická vesmírná síla, je na vás, abyste to tvrzení dokázal. Pokud důkaz nemáte, no tak holt tomu nikdo neuvěří. Vyprávět může každý cokoli dle své fantazie a zdůvodňovat to jakýmisi neznámými silami je velmi laciné a pohodlné.

Elizabeth
19. října • 20:01

@Elynor: Na jednu stranu souhlasím, ale jsou věci, které nelze dokázat. Jsem okultistka a mám rodinu i přátelé co jsou též okultisti a dějí se nám věci, kterým lidé moc nevěří. Hold to tak je, stanou-li se neobyčejné věci, tak většina lidí bez důkazu tomu neuvěří.

Alena
16. října • 10:54

@Elynor: Vy znáte hodiny jen na baterie?

Doporučujeme

Články odjinud