Pozvánka na akci: Hvězdy módy v divadle

6. 11. 2001
Pozvánka na akci: Hvězdy módy v divadle
Módní club Dáma.cz vás zve na tradiční ojedinělou zábavnou módní show našich divadelních, filmových a televizních hvězd. Akci pořádá agentura Czechoslovak models ve spolupráci s Nadací Kapka naděje, kam také bude směřován výdělek z této akce.

Pozvánka na akci: Hvězdy módy v divadle

Módní club Dáma.cz vás zve na tradiční ojedinělou zábavnou módní show našich divadelních, filmových a televizních hvězd. Akci pořádá agentura  Czechoslovak models ve spolupráci s Nadací Kapka naděje, kam také bude směřován výdělek z této akce.

Show proběhne 13.listopadu v Brně a 18.listopadu v Praze. Již nyní je vyprodaná show v Ostravě. Do Prahy a Brna lístky ještě seženete, ale rychle! V Brně koupíte lístky v pokladně Divadla Bolka Polívky, Jakubské nám. 5 a v KIC Běhounská 16 (tel.05/42210863). V Praze v pokladně Divadla ABC: Po-So 11-18.30 hod., Vodičkova 28, Praha 1.

Pozvání na tuto originální módní přehlídku přijali:
Lucie Borhyová, R. Koranteng, Hana Švejnohová, Milena Vostřáková, Jana Švandová, Jitka Zelenková, Jan Čenský, Marie Tomsová, Květa Fialová, Naďa Konvalinková, Petr Lesák, Lucie Výborná, Heidi Janků, Hana Buštíková, Dana Vlková - Kamelie a modelky agentury Czechoslovak models.

Je určitě na co se těšit. Jestliže se zúčastníte, budete mít dobrý pocit, že jste přispěli Nadaci Kapka Naděje. Reportáže a fotografie z minulých show najdete zde a zde.

autor: redakce
zdroj: Czechoslovak models

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ačkoli jindy je dobré soustředit se při práci na jednu věc, dnes je všechno jinak. Bylo by vhodné, kdybyste rozehráli více her. Můžete si být jistí, že jedna z nich bude vítězná. Nesmíte…

Nejčtenější články

Články odjinud