Pozvánka na veletrh Beauty Prague

1. 9. 2000
Zveme vás od 8. do 10. září na kosmetický veletrh Beauty Prague. Na veletrhu najdete i stánek vaší oblíbené Dámy. Pokud se tedy budete chtít s námi setkat určitě dorazte na výstaviště.

Klepněte pro větší obrázek

Zveme vás od 8. do 10. září na kosmetický veletrh Beauty Prague. Na veletrhu najdete i stánek vaší oblíbené Dámy. Pokud se tedy budete chtít s námi setkat, určitě se vydejte na Výstaviště. Ještě bohužel nevíme, jaké budeme mít číslo stánku, ale určitě nás najdete. Budeme vystavovat společně s kosmetikou JULIA. Neváhejte a navštivte nás na stánku, rádi vás poznáme. Případné vstupenky můžete vyhrát i v soutěži, kterou naleznete dole pod článkem.

Na veletrhu naleznete mnoho novinek z kosmetiky, ale i životního stylu.

Společnost Aveflor, a.s. bude na výstavě vystavovat aerosolové kosmetické přípravky, jako jsou např. laky na vlasy středně a silně tužicí, laky na vlasy se třpytivými efekty ( silver, gold, mixture ), laky na vlasy s barevnými pigmenty, tužicí pěny, prostředky zdravotnické techniky pod názvy Cognoscin a Akutol.

Firma Lena style bude vystavovat kolekci japonských paruk nové generace NORIKO včetně vlasové kosmetiky na paruky. Tato firma se specializuje na dovoz a prodej paruk, příčesů a vlasových doplňků. Kromě široké sítě obchodů ji naleznete i na Internetu.

Firma BTL letos kromě řady laserů pro kosmetiku a lékařskou dermatologii chystá nově nabízet i řadu plastových a nerezových vířivých van celotělových, na dolní a horní končetiny.  

Firma Ponte Trading, která nabízí přípravek Imedeen a právě na veletrhu se můžete na vše zeptat a koupit si jej za zvýhodněnou cenu. Firma bude mít na veletrhu k dispozici přístroj k zjišňování stavu a množství kolagenových a elastinových vláken ve střední vrstvě naší kůže tzv. scanner pracující na bázi ultrazvuku. Návštěvnice veletrhu si mohou u firmy Ponte Trading na stánku č. 116 zdarma nechat vyšetřit stav své kůže.

Společnost DETECHA na veletrhu Beauty představí nový stojan pro dekor. kosmetiku a nové odstínové řady.

Bylinná mýdlárna Lavea se na veletrhu Beauty prezentuje se svou produkcí ručně vyráběných glycerinových mýdel. Mýdla se vyznačují spojením zajímavého designu a jemného působení glycerinu jehož obsah je nebývale vysoký (23% oproti 7% běžně obsaženým v tomto druhu mýdel). Na veletrhu nabídne mýdlárna zákazníkům dvě novinky léčivá glycerinová mýdla, a to mýdlo s obsahem propolisu a medu, a mýdlo s tea-tree a chmelem - obě tato mýdla jsou velmi účinná při kožních onemocněních způsobených viry, bakterie nebo kvasinkami a při ekzémech.

Firma Solarservis představí nová i repasovaná solária. Především nové značky solárních přístrojů jako je Dr, Muller a Golf. Bude vystavovat nový solární přístroj od firmy Dr. Muller - Joker Citrone, který slouží ke komerčním účelům a je vybaven 38 trubicemi a 3 obličejovými zářiči.
Firma nabízí i solární kosmetiku Joveka, která slouží především pro zákazníky ke zkvalitnění a prodloužení délky opalování v soláriích. Novinkou jsou také naše solární nebo-li sluneční tetovačky Sun Tattoo.

Firma VICTORIA HM , s. r. o. ve spolupráci se Sanatoriem Prof. Novotného ve Štěpánské ulici v Praze představujeme řadu 6 nových kosmetických výrobků, které jsou rozděleny podle účelu a použití:
Bylinné produkty VICTORIA pro psoriatiky a ekzematiky kde významným prvkem těchto bylinných produktů je velký podíl speciálně rozpuštěných solí z Mrtvého moře.
Obohacené mořské koupelové soli VICTORIA, které představují novou léčebnou metodu nejčastějších kožních potíží a působí blahodárně jak na kůži nemocnou i zdravou tak celkově na lidský organisnmus.
Smývací mýdlo VICTORIA je určeno pro zdravou i nemocnou kůži zejména pro lupénku, atopický ekzem, akné a seboroickou dermatitidu. 

Firma Coneta vám na stánku 102 kromě tradiční kosmetiky německých firem (např. STRAUB COSMETICS), kosmetiky z mrtvého moře, nástroje pro manikůry, představí "buddhistické" náramky z polodrahokamů a orientální ozdoby čela a pupíku hennou.
Nově vám budou představeny vůně turecké firmy HUNCA COSMETICS INDUSTRY v módním západoevropském duchu

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemné strávení nedělního dne je doslova na spadnutí. Samou radostí dobře fungující domácnosti nevíte, co svým blízkým více nabídnout. Vsaďte na sportovní aktivity anebo na relaxační…

Nejčtenější články

Doporučujeme