Pozvánka na veletrh Beauty Prague

1. 9. 2000
Zveme vás od 8. do 10. září na kosmetický veletrh Beauty Prague. Na veletrhu najdete i stánek vaší oblíbené Dámy. Pokud se tedy budete chtít s námi setkat určitě dorazte na výstaviště.

Klepněte pro větší obrázek

Zveme vás od 8. do 10. září na kosmetický veletrh Beauty Prague. Na veletrhu najdete i stánek vaší oblíbené Dámy. Pokud se tedy budete chtít s námi setkat, určitě se vydejte na Výstaviště. Ještě bohužel nevíme, jaké budeme mít číslo stánku, ale určitě nás najdete. Budeme vystavovat společně s kosmetikou JULIA. Neváhejte a navštivte nás na stánku, rádi vás poznáme. Případné vstupenky můžete vyhrát i v soutěži, kterou naleznete dole pod článkem.

Na veletrhu naleznete mnoho novinek z kosmetiky, ale i životního stylu.

Společnost Aveflor, a.s. bude na výstavě vystavovat aerosolové kosmetické přípravky, jako jsou např. laky na vlasy středně a silně tužicí, laky na vlasy se třpytivými efekty ( silver, gold, mixture ), laky na vlasy s barevnými pigmenty, tužicí pěny, prostředky zdravotnické techniky pod názvy Cognoscin a Akutol.

Firma Lena style bude vystavovat kolekci japonských paruk nové generace NORIKO včetně vlasové kosmetiky na paruky. Tato firma se specializuje na dovoz a prodej paruk, příčesů a vlasových doplňků. Kromě široké sítě obchodů ji naleznete i na Internetu.

Firma BTL letos kromě řady laserů pro kosmetiku a lékařskou dermatologii chystá nově nabízet i řadu plastových a nerezových vířivých van celotělových, na dolní a horní končetiny.  

Firma Ponte Trading, která nabízí přípravek Imedeen a právě na veletrhu se můžete na vše zeptat a koupit si jej za zvýhodněnou cenu. Firma bude mít na veletrhu k dispozici přístroj k zjišňování stavu a množství kolagenových a elastinových vláken ve střední vrstvě naší kůže tzv. scanner pracující na bázi ultrazvuku. Návštěvnice veletrhu si mohou u firmy Ponte Trading na stánku č. 116 zdarma nechat vyšetřit stav své kůže.

Společnost DETECHA na veletrhu Beauty představí nový stojan pro dekor. kosmetiku a nové odstínové řady.

Bylinná mýdlárna Lavea se na veletrhu Beauty prezentuje se svou produkcí ručně vyráběných glycerinových mýdel. Mýdla se vyznačují spojením zajímavého designu a jemného působení glycerinu jehož obsah je nebývale vysoký (23% oproti 7% běžně obsaženým v tomto druhu mýdel). Na veletrhu nabídne mýdlárna zákazníkům dvě novinky léčivá glycerinová mýdla, a to mýdlo s obsahem propolisu a medu, a mýdlo s tea-tree a chmelem - obě tato mýdla jsou velmi účinná při kožních onemocněních způsobených viry, bakterie nebo kvasinkami a při ekzémech.

Firma Solarservis představí nová i repasovaná solária. Především nové značky solárních přístrojů jako je Dr, Muller a Golf. Bude vystavovat nový solární přístroj od firmy Dr. Muller - Joker Citrone, který slouží ke komerčním účelům a je vybaven 38 trubicemi a 3 obličejovými zářiči.
Firma nabízí i solární kosmetiku Joveka, která slouží především pro zákazníky ke zkvalitnění a prodloužení délky opalování v soláriích. Novinkou jsou také naše solární nebo-li sluneční tetovačky Sun Tattoo.

Firma VICTORIA HM , s. r. o. ve spolupráci se Sanatoriem Prof. Novotného ve Štěpánské ulici v Praze představujeme řadu 6 nových kosmetických výrobků, které jsou rozděleny podle účelu a použití:
Bylinné produkty VICTORIA pro psoriatiky a ekzematiky kde významným prvkem těchto bylinných produktů je velký podíl speciálně rozpuštěných solí z Mrtvého moře.
Obohacené mořské koupelové soli VICTORIA, které představují novou léčebnou metodu nejčastějších kožních potíží a působí blahodárně jak na kůži nemocnou i zdravou tak celkově na lidský organisnmus.
Smývací mýdlo VICTORIA je určeno pro zdravou i nemocnou kůži zejména pro lupénku, atopický ekzem, akné a seboroickou dermatitidu. 

Firma Coneta vám na stánku 102 kromě tradiční kosmetiky německých firem (např. STRAUB COSMETICS), kosmetiky z mrtvého moře, nástroje pro manikůry, představí "buddhistické" náramky z polodrahokamů a orientální ozdoby čela a pupíku hennou.
Nově vám budou představeny vůně turecké firmy HUNCA COSMETICS INDUSTRY v módním západoevropském duchu

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Situace v rodině je neúnosná, a proto byste měli vyrazit mimo domov. Hodil by se krátký pobyt na chatě v přírodě třeba u vody. Prahnete po samotě, ale neměli byste být úplně sami. Vezměte…

Nejčtenější články

Doporučujeme