Praha plná kosmetiky, kadeřníků a wellness

23. 3. 2001
Praha plná kosmetiky, kadeřníků a wellness
V těchto dnech můžete v Praze navštívit hned dva veletrhy kosmetiky, kadeřnictví a wellness. Souběžně probíhá i Mistrovství ČR NAIL a BODY ART, Mistrovství ČR v manikúře a Mistrovství ČR v účesové tvorby.

Praha plná kosmetiky, kadeřníků a wellness

Již dnes 23.3.2001 začíná na pražském Výstavišti Mezinárodní veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu LA BELLA DONNA & WELLNESS. Veletrh můžete navštívit každý den až do neděle 25.března.
Součástí veletrhu je i Mistrovství ČR NAIL a BODY ART a Mistrovství ČR v manikúře. Samozřejmostí je každodenní doprovodný program (Kadeřnická a módní show Martina Šmída, Módní trendy-odívání, Prezentace profesionálního týmu z Holandska v oblasti módního trendu, barvy, střihu, finální úpravy, vlasový design, Prezentace profesionální vlasové kosmetiky Artistique, módní trendy v oblasti kosmetiky).
Mistrovství České republiky v disciplíně NAIL ART a 1. mistrovství České republiky v manikúře bude probíhat v sobotu.
Na veletrhu se představí 180 firem a vstupné je 60,- Kč.
Více o veletrhu La Bella Donna v článku na Dámě.

O den později v sobotu v Kongresovém centru začíná další kosmetický a především kadeřnický veletrh Svět kosmetiky 2001. Tam se představí sice pouze cca. 70 firem, ale v sobotu od 9.00 do 16.00 můžete shlédnout Mistrovství ČR v účesové tvorby a dekorační kosmetiky.
V neděli od 10.00 a v pondělí od 11.00 do 16.00 Festival účesové tvorby a dekorační kosmetiky. Samotný veletrh je otevřen od soboty 24.3. do pondělí 26.3. od 9.00 do 18.00.
Vstupné je každý den vzhledem k mistrovství a festivalu 500,- Kč. Pro členy společenstva kadeřníků je zlevněné vstupné 400,- Kč a učni a studenti, kteří jsou také členy společenstva zaplatí vstupné 200,- Kč.
Více o veletrhu se dočtete v jiném článku na Dámě.

 autor: Michal

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Krok po kroku se snažíte o nápravu vztahu. Vypovídejte se ze svých ztrát. Pokud si o všem v klidu promluvíte, určité pochopíte, že nesete také velký díl viny. Ne-li celý. Jakmile si…

Nejčtenější články

Doporučujeme