Praktické spodní prádlo OTTO

19. 4. 2005
Praktické spodní prádlo OTTO
Máte ve svém šatníku hezké kousky, které nenosíte jen proto, že k nim nemáte vhodné spodní prádlo? Nechte si poradit od módního poradce společnosti OTTO zasilatelství, jaké prádlo by ve vašem šatníku nemělo zcela určitě chybět.

Módní návrháři společnosti OTTO – největší zásilkové služby na světě, mysleli při tvorbě jarní kolekce nejen na to, že si ženy rády kupují exkluzivní spodní prádlo, ale do své nabídky zařadili také praktické modely, které potřebuje do svého šatníku zařadit každá žena. Celou jarní kolekci OTTO najdete na stránkách www.otto-zasiatelstvi.cz.

Push-up podprsenka s měkkou výztuží

Push-up podprsenka přidá objem vašim prsům, zvýrazní dekolt a prsa vytvaruje do svůdných oblých tvarů. Důležité je mít ve svém šatníku především takovou tvarující push-up podprsenku, která je z hladkého mikrovlákna a ne z krajky, která by z pod většiny oděvů nehezky prosvítala. Každá ženy by měla mít černou, bílou a tělovou nebo máslovou barvu tvarující podprsenky. Nic nezkazíte silikonovými ramínky, které jsou vhodné i k větším výstřihům či odhaleným ramenům. Pokud jste však svůj šatník doplnila zrovna např. módní růžovou, pořiďte si tvarující podprsenku v této barvě. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Bezešvá podprsenka se zmenšujícím efektem

Ne každá žena však potřebuji poprsí opticky zvětšovat. Pokud patříte spíš do této druhé kategorie, neměla by ve vašem šatníků chybět bezešvá podprsenka s košíčky, které opticky zmenšují velikost poprsí. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Podprsenka s ramínky kolem krku

Pokud ve svém šatníku máte, nebo si plánujete pořídit šaty s odkrytými zády, které jsou vždy efektní a svůdné, potřebujete také podprsenku se zapínáním kolem krku. Vaše záda tak zůstanou volná a dají prostor vyniknout krásně odhaleným zádům. Podprsenku tohoto střihu můžete nosit i k běžnému oblečení. Praktické je opět pořídit si především neutrální barvy, jakými jsou bílá, černá a tělová nebo máslová. Popřípadě barvu ladící s konkrétním modelem oblečení, pro které si podprsenku pořizujete. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme.

Podprsenka se silikonovými ramínky

K modelů s odhalenými rameny nebo i k „neposlušným“ výstřihům, které občas nedbale odhalí ramínko, zvolte vždy podprsenku se silikonovými ramínky. Ramínka umožňují pohodlné nošení a silikonový materiál zajistí jejich nenápadnost. Pokud je ze silikonu zhotovená také zadní část obepínající vaše záda, můžete podprsenku nosit také k šatům s odhalenými zády. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme.

Podprsenka bez ramínek

Pokud se vám nezdají dostatečně neviditelné ani silikonová ramínka, doplňte svůj šatník o podprsenku bez ramínek. Ale pozor, ne každé ženě tento typ podprsenky pevně sedí. Praktické jsou pak především podprsenky s odepínacími ramínky. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme.

Podprsenka s nastavitelným dekoltem

Různé šaty – různý výstřih. Problémům s různou velikostí výstřihů předejdete s podprsenkou s nastavitelným dekoltem. Nejenže tak můžete podle potřeby upravovat velikost dekoltu tak, aby vám podprsenka nevyčnívala z žádných šatů, ale máte možnost si také tvarovat velikost svého poprsí. Doporučujeme pořídit si tento typ podprsenky ve variantě push-up. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Košilka s výztuží

Mnohé ženy nosí rády košilky. Jsou teplé a pohodlné. Pokud je však pro vás nezbytná podprsenka, musíte si ji obléct pod košilku, což není ani pohodlné, ani příliš estetické. Proto pro Vás módní návrháři OTTO navrhli speciální košilku s výztuží v oblasti prsou. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme.

Sportovní podprsenka

Pokud sportujete, či už aktivně nebo jen rekreačně, nezbytnou součástí vašeho šatníku by měla být sportovní podprsenka. Sportovní podprsenky udrží vaše prsa pevné, nemají kostice ani tvrdé švy a jsou vyrobené s pro sport vhodných antialergických materiálů. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Kalhotky a tanga k bokovým kalhotám a bokové sukni

Bokové kalhoty a sukně jsou již druhou sezónu módním hitem. Proto musí být součástí vašeho šatníku také kalhotky nebo tanga, které jsou nízko posazené a nezkazí celý efekt bokových kalhot nebo sukně tím, že vám budou nežádoucně vyčnívat. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Stahovací kalhotky

Pokud bojujete s větším bříškem, boky nebo hýžděmi, vytvarujte svoji postavu stahovacím prádlem. Podle svých potřeb můžete zvolit prádlo zaměřené právě na vaše nejproblémovější partie. Z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám doporučujeme:

Celou jarní kolekci spodního prádla společnosti OTTO zasilatelství si můžete prohlédnout zde: Jarní kolekce

Váš Kristián, módní poradce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Atmosféra v rodinném kruhu není vůbec ideální, ale neděláte z komára velblouda. S dětmi si rozumíte, to jenom partner je pořád nabručený. Má pocit, že potomky rozmazlujete a učíte je…

Nejčtenější články

Doporučujeme