Přátelé neopouští obrazovky: Co se stalo s hrdiny kultovního seriálu?

27. 9. 2018
Je to šestnáct let, co seriál Přátelé vtrhnul na televizní obrazovky a okamžitě si získal srdce milionů diváků po celém světě. Dnes je z něho kult, který neomrzí a na obrazovkách běží stále dokola. Co se ale stalo s představiteli Rachel, Rosse, Moniky, Chandlera, Joeyho a Phoebe?

Jennifer Aniston jako Rachel Green

Když skončila desátá a zároveň poslední série Přátel, byla to právě Jennifer Aniston, která dokázala nejlépe zúročit nabytou slávu. Dodnes se objevuje v úspěšných komediích a není rok, aby na sebe neupozornila novým filmem. V posledních letech to byli například Šéfové na zabití, Millerovi na tripu nebo Pařba o Vánocích. V žádném dalším seriálu se až na pár epizodních rolí neobjevila, proslýchá se ale, že společně s Reese Witherspoon chystá zatím bezejmennou show, v níž nahlédnou do zákulisí zpráv o počasí.

Jennifer má pestrý i osobní život. Celý svět s ní soucítil, když ji opustil bývalý manžel Brad Pitt kvůli herecké kolegyni Angelině Jolie. Jennifer bohužel nevyšlo ani druhé manželství, nedávno ohlásila rozvod s hercem Justinem Therouxem, za nějž byla vdaná dva a půl roku. Herečka navíc nemá děti a netouží po nich, což je věčným tématem pro bulvár. Zda se krásná blondýnka vrátí ke své dávné lásce Bradu Pittovi, nebo se dá dohromady s někým jiným, je zatím ve hvězdách.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období se rozhodně nudit nebudete. Z profesního hlediska se ocitnete na tenkém ledě a záleží jen na vás, zda se z toho dostanete. V každém případě buďte obezřetní při komunikaci s…

Nejčtenější články

Doporučujeme