Komentáře k článku zpět na článek

Elin 22. 1. 2018 | 18:41

Elynor: Ahojky
Jak píšu výš, stačí jak se zašmodrchají hormony, tak to naskočí. Užívám sice syntetické, ale tělo už si dělá co chce. Teď už vybírám volnější oblečení a taky se uklidňuji pohledem na mladé holčiny, dvakrát tak velké než jsem já. Asi jsem škodolibá, ale jsem po dvou dětech to potěší, že jo?

Elin 22. 1. 2018 | 18:34

Základ je pohyb. Ale co ženy, které se najednou musely vzdát cvičení ze zdravotních důvodů? Každá nemůže jezdit na kole, běhat o závod, pilátes.......To se mě týká, přestože ještě nemám věk o kterém je tady řeč. Nemusela jsem podávat sportovní výkony, stačila chůze a váhu jsem nemusela řešit. Teď jsem musela zpomalit a přestože jim střídmě, tak za půl roku 6 kg nahoru. Není to ještě nadváha, ale cítím to na kloubech, hlavně mohu poděkovat své štítné žláze a páteři, která mi začala diktovat. Bude hůř???

helza 11. 1. 2018 | 14:55

Kdysi jsem měla kamarádku, fitnes cvičitelku. Měla ve skupině slečnu okolo dvaceti, víc širokou jak vysokou. Ta měla snad 120 kg a 150 cm. A byla jedna z nejlepších a nejpohyblivějších, pokud se konal fitnes maraton, pak i nejvytrvalejších. Jedla málo, v kanclu nedělala a nikdy nezhubla.

helza 11. 1. 2018 | 14:52

Elynor: Já to jezení po troškách co 3 hodiny taky propagovala a zhubla jsem na "přesně výšku" asi v šedesáti. Teď mám 70 a už mi to nepomůže. Fakt je že na vozejku toho moc nenachodím, ale pohybu mám dost. A co se týče kanclu? Dělela jsem technika v rozhlase, celý den jsem seděla, vysílala, natáčela stáčela a stříhala a pořád měla svou skvělou váhu. Pak jsem začala chodit s poštou, celý den na nohách, zahrada atd a přibrala 10 kg nadváhu.

monada 10. 1. 2018 | 22:05

Koukám , že oprášili starý článek ani se neobtěžovali vymazat příspěvky.
Teď jsem přišla s cvičení dala si jeden krajíček chleba s máslem a 1 kolečko salámu.Ahojky.

Barbina10 10. 1. 2018 | 15:10

Elynor: Ale zkuste jíst jen 2x denně,já to tak dělám celý život-kromě dovolené-tam i snídám,protože nevím,kdy a jestli vůbec se přes den pořádně najím-jsem horal a tam to tak je.Na oběd polévku,druhé jídlo s přílohou,klidně i kafe a něco dobrého,večeři nezi šestou až sedmou-v létě někdy později a taky výživnou,ale ne tak jak oběd a je to.Žaludek si do druhého dne odpočine a neroztáhne se.Už léčitel páter Ferda to radil,nedávno jsem to opět četla,něco na tom možná bude.Vše,co se hlásá a tvrdí ,nemusí být neotřesitelná pravda.

Elynor 10. 1. 2018 | 11:16

Jsem nakloněna myšlence, že na tom něco bude, anžto jsem byla celej život hubená jak lunt, až moje babička říkávala, že dostanu "souchotě", když nebudu víc jíst Ani po dětech jsem nepřibrala, ale pak se "něco" stalo a po padesátce, ačkoli jsem nezměnila způsob života ani stravování, najednou jsem tlustá. Takových 20 kilo zhubnout by to chtělo. Ovšem moje máti, které je 80 let, najela na hubnutí tím způsobem, kdy se jí každé 3 hodiny samá velice zdravá strava, dle doporučeného jídelníčku, a podařilo se jí za tři měsíce zhubnout 8 kg. Krása. Ale sama říká, že pomalu nic jiného nedělá, než že si furt chystá jídlo. A že nechápe, jak by se to dalo zvládnout, kdyby měla chodit do práce, že tím prostě zabije celý den. No, to já nechápu taky. Jo, jasně, existují takové ty krabičkové diety, kdy vám to dovezou už hotové až pod nos, ale to je sakra drahý špás, to zas nejsem Rotschild. Takže potom už fakt zbývá jenom to nežrat a hýbat se.

Barbina10 10. 2. 2017 | 09:09

Mata69: Ale dobře to vím,můj chlap změnil posledních deset let zaměstnání a sedí v kanclu a když pracuje kolem domu,je to málo, lidem z kanclu rostou břicha,přibral tak15 kg,prostě tato práce musí být hodně vyvážená pohybem,ne nějakým půlhodinovým cvičením,to je málo.

victory 8. 2. 2017 | 15:47

uff..mna len rozculuju (ako buducu 50-nicku) tie kecy vsade, ze doteraz to bolo vsetko faaajn, ale po 50-ke, uz je na prd metabolizmus, uz sa neda schudnut, uz nebudem mat svaly...pomaly ani mozog....
..ako skutocne sa nemienim programovat na "day after"

MarunaS 5. 2. 2017 | 11:17
lebahu 4. 2. 2017 | 22:45

Mata69: Přesně, tady je na dědině hromada ženských 50+ při těle, makaj celej život v kravíně a doma hospodárka a pole lán. Rozhodně se nepovalují.

Aleona 4. 2. 2017 | 17:56
šiška 4. 2. 2017 | 14:14

Ing.Havlíček několikrát zdůraznil, že když se jí málo tak je to také špatně, jelikož tělo přepne na úsporný režim. Jím 5x denně a méně. Myslím, jestli mě to také nedělá to moje mlsání!Dala bych 10 řízků za 1 větrník. Denně musím mít kousek něčeho sladkého, ale nepřeháním to. Kdybych si měla odepřít malou přílohu k masu nebo kostičku čokošky co už by z toho života bylo!! Navíc, Dr.Cajthamlová řekla, že nejhorší co může hubnoucí člověk udělat je, nejíst přílohy-sacharidy! Ty totiž vyživují mozek.

Mata69 4. 2. 2017 | 13:08
Mata69 4. 2. 2017 | 13:07

Barbina10: tedy tohle jsou ale taky kecy, co píšete. Znám několik ženských, co nejsou "kancelářské paničky" (vy asi netušíte co taková práce obnáší když se o ní takhle vyjadřujete) a makají na zahradě a rozhodně se neválejí u TV a nadváhu mají taky...Jestli ono to nebude krapet jinak, že?

Rambíša 4. 2. 2017 | 12:34

Zhubla jsem 15 kilo a to v 61 letech,během 6 měsíců.Stačilo makat (na zahradě,v baráku),míň jíst,denně chodit na procházky po lese cca na hodinu-dvě.Nesedět u TV! Ještě hodlám shodit 6-7 kilo na jaře,teď se dá jen lyžovat ,tak denně šoupu lyžemi cca 1,5 hod.Váha zatím stojí,ale hlavní je,že nepřibývá.Nedržím dietu,ale snažím se jíst co nejméně,nejím chleba,pečivo,žádné těstoviny,rýži,knedlíky.maso jen 1x týdně kuřecí.Ovšem nejdůležitější je absence stresu,dokud jsem chodila do práce,tak jsem nezhubla nic,člověk se zabýval jen samými nepříjemnými starostmi,což nyní odpadlo. V důchodu se mi moc líbí....ten klid,i za cenu ,že těch peněz moc není.

monada 4. 2. 2017 | 07:20

šiška: přesně tak doktorka mi řekla , že mé tělo je zvyklé na pohyb no nic já mám jen 13 nadváhu a hýbe se to 2kg dolů sním jen kousek dortu nebo chlebíčku na oslavě a hup a je to nahoře. Holky hlavně zdraví naco štíhlost a pak nemoc . Babíčka má být trochu oplácaná neříkám koule. ať se vnoučatům dobře sedí na klíně. a né je tlačí kosti. Jinak teď mám název mírně obézní Ha ha

šiška 3. 2. 2017 | 14:40

Vše je individuální a každému pomůže úplně něco jiného!Do věku át jsem měla pořád pár kg pod výšku, bez cvičení a diet. Pak se to zlomilo a sbohem má štíhlosti. Mám 10kg nad výšku,tedy nadváhu. Přitom celé léto proplavu v bazénu na zahradě, v zimě rotoped 35min.a Pilátes 50min. Jím velmi zdravě a dětské porce a váha se nehne dolů! Dr. mi řekla, to víte hormony s tím nic nenaděláte. Ale zase když vidím mladá děvčata která jsou širší než delší, tak si říkám, zaplať bůh za to jak na tom jsem.

Barbina10 3. 2. 2017 | 11:31

Zase kecy!Kdo byl normál,bude normál,kdo je vyžran,nic už mu nepomůže,dnes se vše řeší,prý silový trénink,kdo se hýbe celý život a doma musí fyzicky makat-zahrada,dům-tak nemá problém,to jen slečny z kanclu a paneláku-dobře jim tak,ať jsou jako koule,nežrat a hýbat se,to je rada nad zlato a ne tyhle pitominy!

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si…

Nejčtenější články

Doporučujeme