Pravidla na swingers párty: Dodržujte dress code, hygienu a soukromí | Foto: iStock

Foto: iStock

Pravidla na swingers párty: Dodržujte dress code, hygienu a soukromí

O swingers párty panují zkreslené představy. Například že jde o místo, kde se dějí divoké skupinové orgie bez jakýchkoliv pravidel, nebo že fotky a videa z takových akcí ihned uniknou na veřejnost. Tak to ale není. Jestli se na takovou akci chystáte, měla byste se řídit těmito zásadami.

Brouzdejte na webu klubu

Většina klubů má volně přístupné webové stránky. Na nich byste měla najít fotografie klubu, podle kterých si uděláte obrázek o tom, jak to uvnitř vypadá, a také zjistíte obecné informace nebo pravidla. Některé swingers párty jsou tematické a váže se k nim konkrétní dress code, který je třeba dodržet. Také se podívejte, kolik budete platit a jestli potřebujete hotovost nebo stačí kreditní karta.

Co se děje ve swingers klubu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Do ničeho se nenuťte

Nepředstavujte si žádnou velkou místnost, kde spolu souloží lidé na jedné hromadě. Na swingers párty jsou prostory, kde si spolu hosté normálně povídají a popíjejí spolu. Pokud chcete souložit, přejdete do jiné místnosti. Jestli tedy nebudete mít na sex náladu, nemusíte se do ničeho nutit. Není nutné se ani svlékat donaha nebo se na souložící páry dívat. Dopřejte si také dostatek času, abyste si na místo zvykla a dostatečně se uvolnila.

Pokračování 3 / 6

Respektujte pravidla klubu

Klub může mít nastavená ještě svá specifická pravidla, aby se všichni cítili bezpečně a měli co nejlepší zážitek. Organizátoři by vám měli odpovědět na otázky a někdy jsou k dispozici i ostřílení swingeři, kteří mají za úkol zasvětit nováčky. Pokud není určený dress code, většinou se nosí ručníky nebo prostěradla jako v sauně. Pod nimi nemusíte být nahá, není ovšem od věci si vzít sexy prádlo.

Kromě toho je třeba respektovat i účel jednotlivých místností. Některé umožňují ostatním nahlédnout dovnitř, některé jsou jen soukromé.

Pokračování 4 / 6

Dbejte na hygienu

I když jdete na párty čistě jen ze zvědavosti, nepodceňujte hygienu. Předtím si dejte sprchu, navoňte se, vlasy mějte upravené. O dalších správných hygienických návycích se snad nemusíme ani zmiňovat. Přece jen jde o společenskou zábavu bez ohledu na to, zda skončí intimním sblížením. Pokud se chystáte na párty souložit s někým jiným než se svým partnerem, doporučujeme s sebou vzít i prezervativy.

Pokračování 5 / 6

Chovejte se slušně

Je to jako jakákoliv jiná párty, kam se jdou lidé bavit. Proto s ostatními mluvte normálně, slušně a chovejte se společensky. Jen se uvolněte a seznamujte se s dalšími hosty. Také alkohol pijte zodpovědně, protože ten kromě sebekontroly snižuje i sexuální výkonnost. Přece jen jste si přišla na swingers párty hlavně užít netradiční zábavu a zahnat nudu v posteli, ne se opít.

Pokračování 6 / 6

Soukromí na párty

Na swingers párty je důležitá ochrana všech hostů a jejich soukromí. Proto se nemusíte po příchodu představovat celým jménem a také se nesmějí pořizovat jakékoliv obrazové záznamy nebo audionahrávky. Výjimku tvoří pouze akce, kde je to předem povoleno. O tom byste ale měla být předtím informovaná.

Doporučujeme

Články odjinud