Prázdninové líčení

10. 8. 2005
Prázdninové líčení
Vyzdobte svou tvář po vzoru oblíbených prázdninových letovisek! Vydejte se na výpravu za nejkrásnějšími barvami a jemnými odstíny směrem uvolněná jižní pláž, tajemná africká oáza, exotické zahrady východu či rebelská party na západním pobřeží. Ať už se vypravíte jakýmkoliv směrem, letní trendy v líčení vás dostanou.

Svěží jižní vánek Slunce, moře, sladké nicnedělání … uvolněná atmosféra Středozemí se odráží v letním líčení Nina Ricci příznačně nazvaná Francouzská riviéra. Při pohledu na letní líčidla se vám rázem vybaví sladký med, šťavnaté mandarinky a koktejl s čerstvou olivou v kavárničce s výhledem na mořské vlnky líně se pohupující v lehkém vánku.

Skvělou novinkou je Colour Coordinates Powder č. 06, který nahradí zdravíčko, sluneční pudr i oční stíny. Po nanesení tohoto líčidla zdůrazněte oči oboustrannou tužkou Double End č. 04 v kombinaci bleděmodré a tyrkysové. Řasy vyniknou díky řasence Glamour Effect. Lesklé rty vytvoří rtěnka Gloss Effect Lipwear č. 03 v barvě mořských korálů.

Tajemství egyptské pouště Rozpálený písek, horký vzduch a tajemná zákoutí pyramid tyčících se nad řekou Nil připomíná letní líčení Terracotta 2005 francouzské značky Guerlain. Již 20 let sezónu za sezónou objevují ženy jedinečnost hydratačního bronzového pudru Terracotta. Letos přichází ve větším balení s růžovým sluncem a tyrkysovým G usazeným na oblíbeném hedvábném pudru v hnědém odstínu.

Tvář i tělo poprašte vrstvou bronzového pudru Terracotta. Na oči použijte sypký stín v odstínu Aqua Blue, kontrast mezi opálenou pokožkou a jasně modrým pohledem z vás udělá královnu letošního léta. Celkový mystický vzhled zakončují vlhká ústa, které vyčarujete leskem v odstínu „Icy Pink“.

Křehká exotika východu Velmi jemné a decentní jsou odstíny letní kolekce Lancome Summer Fantaisie. Svěží zelenkavou doplňuje extravagantní tyrkysová linka na očích a spolu s bronzem na tvářích vytváří dojem křehké a tajemné krásy japonských zahrad při východu slunce.

Tvář pokryjte jemnou vrstvou bronzového pudru Star Bronzer Doré. Víčka zdůrazněte světle zelenými krémovými stíny Color Dose 01 Vert Provence a celý pohled podtrhněte tyrkysovou linkou Le Crayon Khol 07. Řasy prodlouží do nekonečných dálek voděvzdorná řasenka Hypnose Waterproof v klasické černé. Krásné rty jsou dílem okamžiku, lesk na rty Juicy Tubes Mood v decentním broskvovém odstínu Happy si zamilujete.

Zářící západní pobřeží Proměňte se v hýčkanou hvězdu, nespoutanou rebelku, krásku slunné Kalifornie, kde se to celebritami jen hemží. Staňte se Diorovou princeznou s výrazným letním make-upem. Excentrické odstíny růžové, tyrkysové a žluté plné třpytu se jednoduše nedají přehlédnout. V záři slunečních paprsků září oči, rty i tváře jsou drahokamy. A nebyl by to Dior, kdy nepřišel s něčím výjimečným – líčidla ukrytá v prstenu!

K opálené pleti se skvěle hodí duo očních stínů v barvách zlatavého manga a malin 265 Diamambo. O husté řasy se postará voděodolná řasenka Diorshow. Hladké, plné rty snadno a rychle vytvoříte s pomocí dvou lesků Pink Majesty schovaných ve velkém prstenu se zrcátkem, který můžete nosit na prstu, kabelce či pásku.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…