Prázdniny v ČR: Jak si užít dovolenou na Dolní Moravě a kam zavítat?

16. 8. 2021
Jestli stále tápete, jak naložit s dovolenou, pokud jste se rozhodla nejet k moři, máme pro vás tip. Zavítejte na Dolní Moravu, kde si najdete vyžití vy i vaše rodina a zažijte adrenalin, sportovní zážitky, klidný relax mezi zelenými kopci, dětský smích i nekonečné výhledy.

Piknik uprostřed horské přírody

Užijte si výhled do krajiny, zhluboka se nadechněte a pusťte běžný shon z hlavy. Z piknikové deky a s něčím dobrým na zub to půjde lehce. Na Dolní Moravě si můžete projít Piknikovou stezku s pěti zastaveními, které zabaví hlavně děti. Při cestě si odpočinete a na jejím konci vás čeká vynikající jídlo a pití.

A abyste potěšila i ty nejmenší, nezapomeňte přibalit něco sladkého na zub. Ideálním společníkem na výlety jsou například bonbony Haribo a jejich nový mix Favourites Mix, který skrývá hned pět příchutí, takže se nemusíte dlouze rozhodovat, kterou vybrat. V balení najdete medvídky Goldbären, lahvičku Happy Cola, třešně Happy Cherries, srdíčko Love Hearts, anebo neposedné žabky Quaxi.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Bavit byste se měli především o úplňku, ale vychází na všední den, proto začněte s malou party již dnes. Uspořádejte grilování pro kamarády a užijte si neděli jako nikdy. Jestliže žijete v…