Prázdniny v ČR: Kam na jednodenní výlet za krásným koupáním?

22. 8. 2020
Do konce prázdnin zbývá něco málo přes týden, a protože počasí nám přeje, byla by škoda toho nevyužít. Pokud už se nechystáte nikam na dovolenou, neznamená to, že musíte sedět doma. Vyrazte za tím nejhezčím koupáním napříč republikou!

Biotop v Brně

Areál přírodního koupacího biotopu najdete v městské části Brno-jih. Je zde bazén o celkové ploše 2750 m2. S bazénem je propojeno i brouzdaliště pro nejmenší s hloubkou do 0,4 m, které je vybaveno nerezovými hracími prvky – klouzačka, houpačka a hříbek. K odpočinku, relaxaci nebo opalování slouží dostatečný prostor travnatých ploch. Pro sportovní vyžití můžete využít beachvolejbalové hřiště, zázemí areálu zahrnuje i provozní budovu, WC a stánek s občerstvením. Samozřejmostí jsou čtyři venkovní dvojsprchy a převlékací kabiny.

Vstupné: 120 Kč celodenní vstupenka pro dospělého, 60 Kč děti do 15 let, 250 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur je v nevlídném postavení k Merkuru, a proto si nerozumíte s partnerem. Moc dobře víte, že se nejedná o krátkodobou záležitost a netěšíte se na hádky. Svou drahou polovičku však…

Nejčtenější články

Doporučujeme