Prázdniny v ČR: Kam na jednodenní výlet za krásným koupáním?

22. 8. 2020
Do konce prázdnin zbývá něco málo přes týden, a protože počasí nám přeje, byla by škoda toho nevyužít. Pokud už se nechystáte nikam na dovolenou, neznamená to, že musíte sedět doma. Vyrazte za tím nejhezčím koupáním napříč republikou!

Biotop v Brně

Areál přírodního koupacího biotopu najdete v městské části Brno-jih. Je zde bazén o celkové ploše 2750 m2. S bazénem je propojeno i brouzdaliště pro nejmenší s hloubkou do 0,4 m, které je vybaveno nerezovými hracími prvky – klouzačka, houpačka a hříbek. K odpočinku, relaxaci nebo opalování slouží dostatečný prostor travnatých ploch. Pro sportovní vyžití můžete využít beachvolejbalové hřiště, zázemí areálu zahrnuje i provozní budovu, WC a stánek s občerstvením. Samozřejmostí jsou čtyři venkovní dvojsprchy a převlékací kabiny.

Vstupné: 120 Kč celodenní vstupenka pro dospělého, 60 Kč děti do 15 let, 250 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + max. 3 děti)

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv práce, vyhrajete. Kreativních myšlenek, které vás budou doprovázet až do konce pracovního týdne, máte na rozdávání. Opravdu se vám blýská na lepší časy a…

Nejčtenější články

Doporučujeme