Pražský Majáles si nenechte ujít

18. 4. 2013
Pražský Majáles si nenechte ujít | Zdroj: Nikola Linhartová
V pražské Stromovce vypukne 30. 4. festival Majáles open-air 2013. V rámci měsíce oslav studentů, který začal vztyčením májky 30. 3., mohli zájemci navštívit soutěž studentských kapel, festival Studentfest nebo se zúčastnit Světového dne zdraví.

„Na proběhnuté akce máme pozitivní ohlas. Měsíc studentů zatím zdaleka nekončí. V nejbližších dnech nás čeká jarní cyklojízda či festival Apríles,“ uvedl mluvčí Majálesu Štěpán Neubauer. Trasa cyklojízdy povede z náměstí Jiřího z Poděbrad na Nákladové nádraží Žižkov, kde bude připraven doprovodný program. Ve stejný den se koná také studentský festival Apríles v pražské Stromovce.

Jedná se o spojení hudebních koncertů s doprovodnými akcemi a workshop, které budou připraveny už od rána. Akce na strahovských kolejích spojí hudbu a kulturu těla. Kromě hudební produkce je připraven zajímavý doprovodný program, který mimo jiné zahrnuje již tradiční dámské zápasy v bahně a soutěž o nejsilnějšího Strahováka - Silicon Hill Strongest Man.

Vice o aktuálním programu najdete na praha.majales.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Někam si v těchto dnech vyjeďte, sedět o prázdninách doma by byl hřích. Pokud vás odrazuje, že utratíte víc peněz, tak jste bláhoví. To, co přitom získáte, vám totiž může přinést zisk v…

Nejčtenější články