Prci, prci, prcičky

26. 10. 1999
Pokud se chcete opravdu pobavit a trochu si v kině odpočinout a zavzpomínat na báječné studentské časy.

Prci, prci, prcičky

Nyní jsou k dispozici i webovské stránky přímo k filmu - http://www.prci-prci-prcicky.cz/

Pokud se chcete opravdu pobavit a trochu si v kině odpočinout a zavzpomínat na báječné studentské časy (někteří z Vás samozřejmě vzpomínat ani nemusí), jděte se rozhodně podívat na film Prci, prci prcičky. 

Na jedné americké střední škole se v posledním ročníku sešli, aň to zní sebeneuvěřitelněji, čtyři sexem nepoznamenaní studenti. Nejedná se ale v žádném případě o nábožensky založené jedince, kteří by vyčkávali do svatby, naopak po jakékoli pohlavní zkušenosti prahnou asi jako nymfomanka na pustém ostrově. Jako na potvoru se jim ale stále nedaří vyměnit neustálou masturbaci za plnohodnotný koitus.

Jim, Oz, Finch a Kevin se tedy rozhodnou, že všichni společně odhodí svou zatěžující panenskou nevinnost, a to ještě před závěrem školy. Do maturity zbývá již jen několik týdnů a naší čtveřici se nebezpečně krátí čas na složení snad ještě důležitější zkoušky. Po uzavření sázky začíná nemilosrdný hon na opačné pohlaví, či spíče na jeho jeden konkrétní orgán. Je jedno s kým a kde, hlavně že vůbec.

Jim, neúnavný masturbant s velkou fantazií, zalasuje svůdnou Nadiu z Československa a zatáhne ji do svého pokoje, kde je již připravena digitální kamera, přenášející důkazní materiál na internet. Chtěl tak svým kamarádům ukázat v přímém přenosu, jak jako první dosáhl vysněné mety, za svůj výkon se ale dočká tak maximálně posměchu. Ale ani ostatní �spoluhráči� nemají cestu za konečným vysvobozením nijak lehčí.

Oz, špičkový atlet přezdívaný Casanova má velké problémy, aby alespoň zpětně dostál svému jménu, nakonec se ale nečekaně upřímně zamiluje do dívky z pěveckého kroužku. Finchovi musí nakonec postačit kamarádova máma, Kevin zase nenechává nic náhodě a vybaví se se svou přítelkyní obsáhlým erotickým manuálem �Jak na to�. Po všech těch trablech a trapasech už nemůže to divák nemůže těm čtyřem zoufalcům nepřát a nakonec se dočká i jakéhosi happyendu.

Lechtivost snímku sice dost často sklouzává do jednodušších obhroublostí a prasáren, příběh filmu, kdy se čtyři chlapci, izolovaní od ostatních svou pohlavní nezkušeností rozhodnou společně se vším skoncovat, však zpočátku slibuje docela vtipnou podívanou. Zatímco sexuální zneužití jablkového koláče působí ještě vtipně, mnohé scény, soustřeďující se na nejrůznější formy vylučování již pobaví jen opravdu kované puberňáky. Ostatně pro ty je také film určen a nutno dodat, že budou nejspíše spokojeni.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Teď ze sebe dokážete vydat skoro maximum, a proto hledáte další zdroje vzdělávání a rozvoje. V práci nepanuje stereotyp a vy si užíváte svého úspěchu. Nejproduktivnější období září máte…

Nejčtenější články

Doporučujeme