Přednosti kosmetické depilace

28. 6. 2000
V současné době představuje kosmetická depilace pro většinu moderních a aktivních žen neodmyslitelnou součást pravidelné péče o pleť. Dokonale hladká pleť působí upraveně a žensky.Soutěž s firmou Veet.

Přednosti kosmetické depilace

Veet, který je specialistou na kosmetickou depilaci, umožňuje svými výrobky všem spotřebitelkám dokonalé a šetrné odstranění nepříjemných chloupků. V současné době představuje kosmetická depilace pro většinu moderních a aktivních žen neodmyslitelnou součást pravidelné péče o pleň. Dokonale hladká pleň působí upraveně a žensky. Způsobů, jakými můžeme tohoto efektu dosáhnout, je samozřejmě několik a záleží jen na konkrétní ženě, kterou z metod depilace či epilace zvolí. V poslední době byl na základě průzkumů zaznamenán u nás i ve světě nový trend - do popředí zájmu se u mnoha dívek i žen dostávají depilační krémy. Hlavními důvody, proč si ženy vybírají právě tuto metodu, jsou:

  • snadná, příjemná a bezpečná aplikace
  • jemné a rychlé působení
  • jde o velmi ženskou metodu
  • krémy jsou šetrné k pleti, vhodné i pro citlivou pleň
  • výsledkem je hladká pleň po dobu až 14 dnů
  • snadné odstranění po aplikaci
  • nově vyrůstající chloupky jsou jemnější

Použití depilačních krémů je velice snadné a zároveň šetrné k pleti. Krémy obsahují různé zklidňující přísady, které dodávají pokožce potřebnou vlhkost a péči. Veet ovšem přichází s revoluční změnou - jeho nejnovější krémy rovněž příjemně voní, a to díky novým parfemačním technologiím v nové řadě krémů s účinnou parfemací - poslední novinkou v oblasti kosmetické depilace - parfémovými mikrokapslemi. Ťčinné látky krémů rozpouští vlasový keratin těsně na povrchu pokožky. Tím se pleň po aplikaci depilačního krému stává maximálně hladkou a nové chloupky dorůstají bez drsného efektu. Navíc díky značnému efektu depilace stačí, když žena aplikuje krém teprve po uplynutí deseti dnů až dvou týdnů.

Pro příjemné a poměrně dlouhodobé účinky jsou depilační krémy velmi populární po celé Evropě. Podle nedávné studie značky Veet patří dokonce krémy k nejoblíbenějším depilačním prostředkům. Např. kolem 50 % Belgičanek a Italek používá pravidelně depilační krémy, ve Francii a Španělsku je to asi 38 %. Krémové metody mohou odborníci z oblasti kosmetiky a hygieny doporučit jako zcela bezbolestné, jednoduché a rychlé.

Na českém trhu spotřebitelky naleznou se značkou Veet depilační krém a pěnu v dvojím provedení s květinovou a svěží vůní, dále depilační krém speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku a depilační vosky k aplikaci za tepla i za studena. Výrobce značky Veet díky neustálému výzkumu přichází se stále dokonalejšími novými produkty a postupy depilační kosmetiky. Výrobky jsou produkovány podle receptur, které jsou jak účinné, tak velmi šetrné k pleti. Ošetřující substance, jako jsou zvláčňující a zvlhčující oleje v depilačních krémech a pěnách, Calendula a vitamín E v depilačních páscích studeného vosku a rovněž horký vosk na přírodní cukrové bázi s éterickými oleji, zajišňují zvláštní ochranu a jemné ošetření pokožky. Všechny produkty značky Veet jsou samozřejmě dermatologicky testovány.

Zdroj: Veet

Soutěž je již uzavřena. Vyhrává Vítězslava R. z Prahy. Nyní můžete soutěžit s kosmetikou Julia.
Další soutěž o balíček Veet chystáme.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále září bude příjemné a rozhodně nečekejte žádné problémy. Nyní jde všechno jako na drátku i kvůli tomu, že si konečně věříte. Nadřízený je z vás nadšený, kolegové si vám nedovolí…