Předsevzetí pro vaši krásu: Které návyky v péči o pleť nesmíte vynechávat

1. 1. 2021
Předsevzetí pro vaši krásu: Které návyky v péči o pleť nesmíte vynechávat
Ať už si předsevzetí každoročně dáváte nebo ne, určitě byste ráda vypadala skvěle i v novém roce. Abyste ale zářila krásou, musíte jít štěstí trochu naproti. Pokud jste tedy dodnes sázela spíš na přírodu a péči o pleť se příliš nevěnovala, je nejvyšší čas to změnit. Zkuste si v novém roce osvojit alespoň těchto pět návyků!

„Začnu i zakončím den s čistou pletí“

Při opomíjení čištění pleti dvakrát denně hrozí problémy způsobené mastnotou, špínou a ucpanými póry. Vaše póry pak vypadají větší a pokožka postrádá mladistvý lesk. Čištění zlepšuje hydrataci, odstraňuje nežádoucí nečistoty a udržuje čistou a zářivou pokožku. Pamatujte však na svůj typ pleti. Máte mastnou, suchou, normální, nebo smíšenou pleť? Podle toho také vybírejte. Například, máte-li suchou nebo normální pokožku, můžete použít čisticí prostředek, který pokožku příliš nevysuší ani nedráždí. V takovém případě vyhledávejte přípravky bez obsahu alkoholu.

Jak se omladit video cvičením? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, během volného dne se uvolníte. Zatoužíte po cestování a poznání nových míst. Na počasí se vymlouvat nebudete, prostě se vám nechce sedět doma a čekat na to, co přijde. Váš…