Předstírání v sexu ochudilo náš vztah

16. 11. 2001
Předstírání v sexu ochudilo náš vztah
Manžel je ten typ spolehlivého člověka, ale problém je ovšem sex. Nelíbí se mi to s ním, nevzrušuje mě a musím si přiznat, že sex byl od začátku slabým místem našeho manželství.

Předstírání v sexu ochudilo náš vztah

Milé čtenářky,

protože si už nevím sama se sebou rady, rozhodla jsem se vás touto cestou požádat o pomoc. Jsem více jak deset let vdaná. Manžel je ten typ spolehlivého člověka, kterého by asi většina žen chtěla mít po svém boku. Pomáhá mi v domácnosti, při výchově našich dvou dětí, je velice chytrý a společenský. Problém je ovšem sex. Nelíbí se mi to s ním, nevzrušuje mě a musím si přiznat, že sex byl od začátku slabým místem našeho manželství. Asi jsem si to zavinila sama, protože jsem od začátku chtěla vytvořit iluzi ideálního partnerství včetně sexu. Ve všem ostatních jsme se shodovali, ale v posteli ne. A já to nepřiznala. Tvářila jsem se, jak jsem v sexu s ním maximálně spokojená a později jsem neměla odvahu to přiznat. A tak dodnes můj muž netuší, že orgasmy předstírám a že ho tím vlastně podvádím. Několikrát jsem se pokoušela mu vše přiznat, ale unesl by náš vztah takovou lež. Určitě by se cítil hrozně podvedený a možná by si myslel, že jsem ho klamala i v jiných směrech. Musím říci, že mám manžela dodnes hodně ráda a nechtěla bych se s ním rozejít. Dokonce jsem uvažovala o návštěvě sexuologa, ale styděla bych se. Proto jsem zvolila tuto cestu přes  internet, kde je moje zpověď více méně anonymní. Jestliže má některá z vás podobnou zkušenost, ráda bych věděla, jak jste ji řešila. Cítím se o mnoho ochuzená a navíc mě trápí ta dlouhodobá lež. Ráda bych svůj sexuální život změnila, ale nevím, zda je to ještě možné?

Autor: čtenářka Táňa

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste dosud poslechli své tělo, tak teď máte docela dobrou kondici. V těchto dnech ale přichází období, kdy začnete být v pokušení trochu si povolit v tom, co jste si dříve uložili…

Nejčtenější články