Premiéra filmu Madagaskar v tropické atmosféře

22. 6. 2005
Premiéra filmu Madagaskar v tropické atmosféře
Ve středu 15. června se v prostorách multikina Palace Cinemas v Praze konala slavnostní premiéra dětského animovaného filmu Madagaskar. Atmosféra byla provoněna tropickým ovocem, o které se postarala Chiquita.

Hosté přicházeli již kolem šesté hodiny. Jejich první zastávka byla v předsálí, kde na ně čekalo občerstvení v podobě topického ovoce značky Chiquita. Natálka, dcera Kláry Doležalové, měla na místě premiéry dvě – filmovou i společenskou. Obavy maminky, že Natálka nevydrží do až konce promítání, byly zbytečné. Zvířátka ji upoutala natolik, že se jí skoro nechtělo ven.

Film o zvířátkách si nemohl nechat ujít také ředitel pražské ZOO Petr Fejk se svou dcerou a synem.

Na premiéru se dostavilo hned několik vzorných rodičů se svými ratolestmi. Tomáš Krejčíř přišel s celou rodinou, Pavel Soukup vzal s sebou do kina tři ze svých čtyř dětí. Své potomky přivedli také Eva Holubová, Tereza Brodská, Dana Morávková, Michaela Dolinová, Rey Koranteng a další.

zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…