Komentáře k článku zpět na článek

sara22 16. 12. 2016 | 22:41

Je mi 54let.Jsem deset let po ženské operaci z důvodu velkého myomu na děloze.A přiznám se,že to jsou skvělé roky.Děti se povedly a vylétly z hnízda.Mě neobtěžují žádné každoměsíční ženské problémy. Sexuální život bezestrachu z otěhotnění či vyrušení dětmi.To co se téměř denně objevuje v článcích o menopauze,je děsivé.Brát to vážně,tak je asi lepší se oběsit dřív než to přijde.A přitom mám na sex větší chuť než před dvaceti lety.Dokonce mám téměř tři roky přítele mladšího o dvacet jedna let.Prostě každý to má jaký si to udělá.Takže berte život pozitivně,každý den může přijít něco pěkného.

Mata69 16. 12. 2016 | 10:19

Článek jsem nečetla, ale souhlasím s Lebahu - s články o menopauze se tu doslova roztrhl pytel. Asi to má vzbudit dojem, že to je prostě něco strašného, co ženu potká, musí se na to náležitě připravit a náležitě s tím bojovat. A kdyby jí náhodou ani nenapadlo, že už je v menopauze a v návalu svých aktivit si toho nestihla všimnout, Dáma to musí připomenout. Mám pocit, že se problém "menopauza" poněkud zveličuje...jakpak s tím asi bojovaly ženské před několika desítkami let, když neměly takových UŽITEČNÝCH rad co a jak dělat!

Barbina10 15. 12. 2016 | 22:14
šiška 15. 12. 2016 | 13:38

Vše je věc názoru a pohledu, osobně se domnívám, že je vše v životě člověka důležité, život před i po menopauze! Každý člověk je jedinečný takže každý vnímá a cítí vše naprosto jinak, po svém. Navíc když bulváru dochází náměty tak se neustále opakuje.

lebahu 15. 12. 2016 | 09:43

Navíc téměř ve všech článcích je menopauza (a stárnutí) podávaná jako něco strašlivýho, konec světa (nebo přinejmenším života) co je potřeba léčit a s čím je třeba bojovat všemi dostupnými prostředky, protože ženská po přechodu... no to je něco naprosto fuj. Děti vyletí z hnízda, manžel si najde jinou, zůstane úplně chudinka opuštěná jenom se svými návaly, nadváhou a vráskami...
Jděte se prosím s těmito názory laskavě bodnout.
Chápu, že s pohledu dvacetileté redaktorky to tak může vypadat, ale (když bude mít holka štěstí a dožije se), zjistí, že v padesáti bude mít úplně jiný starosti, než počítat vrásky a kila navíc... protože (pokud není úplná slepice, která se řídí podobnými články) bude mít spoustu jiných daleko zajímavějších věcí na práci.

lebahu 15. 12. 2016 | 09:20

Boxíky a menopauza. Naznala redakce, že sem chodí samý přechodový báby? Menopauza má dokonce vlastní rubriku nahoře v menu, každý druhý článek za posledního půl roku je o menopauze (navíc většinou informace okopírované z nějakého bulváru, takže k ničemu). Začínám mít asi na Dámu těžkou alergii. Diskuze do kterých roky chodím jsou téměř mrtvé a tady v časopise jeden blábol za druhým rozdělené do 30 boxíků po dvou větách.

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše s Merkurem vás obdarovávají větší schopností vyjadřovat osobní pocity mluveným i psaným slovem,…

Nejčtenější články

Články odjinud