Příběhy modelek byly slavnostně pokřtěny

7. 10. 2009
Příběhy modelek byly slavnostně pokřtěny
Ve čtvrtek 1. října proběhl v pražském hudebním klubu Jazz Dock křest knihy Ivy Frühlingové Příběhy modelek.

Klepněte pro větší obrázek

Knihu pokřtila spisovatelka Barbara Nesvadbová a šéf česko-slovenské pobočky modelingové agentury Elite Model Management Saša Jány. Za nemocného Jana Saudka se role kmotra ujal módní fotograf Lukáš Vrtílek, dlouhodobý spolupracovník Ivy Frühlingové a mimo jiné autor titulní fotografie Ivy ke knize Příběhy modelek.
Klepněte pro větší obrázek

V rámci slavnostního večera proběhla i módní performance návrhářky Denisy Nové, která originálním způsobem představila výběr ze své kolekce – předvádějící modelky agentury Elite kromě předvedení aktuálních modelů předčítaly přítomným hostům krátké pasáže z knížky Příběhy modelek.
Na následné afterparty vystoupila popjazzová formace Lanugo se zpěvačkou Markétou Foukalovou, která svým skvělým koncertním vystoupením bavila přítomné hosty až do pozdních nočních hodin. Kromě obou kmotrů a sudičky se mezi hosty objevily i další známé osobnosti – například Tereza Černochová, Natálie Kocábová nebo David Kraus.
Klepněte pro větší obrázek

Kniha Příběhy modelek pojednává o autentických zkušenostech slečen a mladých žen, které se rozhodly jít za svým snem – prací modelky. Každá povídka je napsána podle skutečné události, která se svým způsobem stala osudovou kapitolou v životě většiny dívek. Všechny příběhy v sobě skrývají duši slečen, které v této profesi uspěly, i těch, které na ni neměly sílu. Kniha je plná emocí, jež nastřádal sám život.
Knihu Příběhy modelek vydalo nakladatelství Plejáda publishing s.r.o. Maloobchodní cena je 269 Kč. Autorem ilustrací je výtvarník Mišo Dúha.
 

Zdroj: Slavica

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv práce, dočkáte se partnerových připomínek. Má šťouravou náladu a vy zase dojem, že se vás snaží rozhodit. Pakliže musíte do práce, nehoňte se za nejlepším…