Přidejte si pár centimetrů: Tenisky na platformě jsou hit, vybírejte ze 40 párů!

27. 3. 2019
Jaké boty jsou ideální do jarního počasí, které bývá nevyzpytatelné a často nás zaskočí nečekaným deštěm? Ty na platformě! Letos jsou in tenisky na zvýšené podrážce, v nichž snadno proběhnete každou kaluž, aniž byste si namočila nohy. A co víc, přidají vám pár centimetrů k dobru a opticky prodlouží nohy!

Tenisky k džínám i k sukni

Tenisky se těší oblibě už pár sezón a z bot určených pouze pro sport povýšily na módní doplněk, který se nemusíte bát obout nejen k džínám, ale i k sukním všeho druhu nebo elegantním kalhotám. Letos se nosí hlavně tenisky na zvýšené platformě.

Zaměřit se můžete například na takzvané „ugly sneakers“, což jsou mohutné a často barevné tenisky s členitou podrážkou. Je-li na vás tento typ moc extravagantní, nezoufejte. Můžete zvolit i střízlivější model klasických plátěných nebo semišových tenisek na platformě.

Co zvířecí potisk? 

A barva? Nosí se vícebarevné, ale i klasické černé či bílé tenisky. Jako na všech dalších částech vašeho outfitu frčí i u bot zvířecí potisk. Vybrat si také můžete něžnější variantu s výšivkou nebo štrasem. Zajímavě vypadají i saténové tkaničky nebo efekt mašle.

Inspirujte se v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si to nechcete připustit, síla úplňku na vás ohromně působí. Záleží jen na vás, zda to bude pozitivní či negativní. Malinko zpomalte a připravte se na zítřejší úplněk jako nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme