Přihlášky do soutěže MISS SQUASH 2000 uzavřeny, boj začíná

18. 10. 2000
Po týdenním prodloužení uzávěrky přihlášek do prvního ročníku soutěže MISS SQUASH 2000, kterou vyhlásil časopis Squash & Ricochet & Badminton je nábor ukončen. Celkem se přihlásilo 57 dívek, z toho 26 dívek splnilo podmínky soutěže.

Přihlášky do soutěže MISS SQUASH 2000 uzavřeny, boj začíná

Po týdenním prodloužení uzávěrky přihlášek do prvního ročníku soutěže MISS SQUASH 2000, kterou vyhlásil časopis Squash & Ricochet & Badminton je nábor ukončen. Celkem se přihlásilo 57 dívek, z toho 26 dívek splnilo podmínky soutěže a jejich fotografie s vizitkami byly vystaveny na stránce http://www.misssquash.cz/fotogalerie.html.

Redakce byla příjemně překvapena velkým zájmem v této sportovní oblasti, která není v ČR ještě tolik rozšířená. V týdnu MMF byla zasypána fotografiemi dívek. Proto se rozhodla uzávěrku o týden prodloužit a dát tak šanci ještě dalším dívkám. Bohužel ne všechny splnili podmínku pro přihlášení - věkové omezení nebo včas neposlaly svou fotografii.
Do 20. října probíhá první kolo veřejného hlasování probíhající na stránkách http://www.misssquash.cz/fotogalerie.html. S touto skutečností je veřejnost obeznamována pomocí našich mediálních partnerů, v mailservisech Squash & Ricochet a velký podíl na tom mají i samotné soutěžící, které si doslova uspořádaly své "reklamní kampaně". Hlasování je možné již od 29. září a dodnes hlasovalo 4875 lidí a prostřednictvím našich stránek bylo také soutěžícím odesláno 162 vzkazů. První tři dívky, které získají nejvíce hlasů postupují automaticky do finále, ostatních 7 do celkového počtu deseti vybere porota. Složení poroty bude známo 19. října.
Systém hlasování je připraven tak, aby bylo možné hlasy kontrolovat a neplatné vyřazovat. Hlasující je povinen vyplnit své jméno a alespoň jeden svůj kontakt. Může hlasovat pro více dívek najednou, není úplně omezen také počet hlasů jedné dívce (nesmí ovšem přesáhnout max. počet 5 x denně), do losování o ceny je však zařazen pouze jednou. Průběžné výsledky hlasování jsou uveřejňovány každý den po 16:00 hodině.
Od 21. října do 24. listopadu probíhá druhé kolo veřejného hlasování, probíhající jak na stránkách http://www.misssquash.cz tak v tištěném dvouměsíčníku Squash & Ricochet & Badminton. Tentokrát budou hlasující vybírat z 10 dívek postupující do finále svou MISS SQUASH SYMPATIE.

Redakce se rozhodla vyhlásit i vedlejší soutěž, kterou nazvala MISS WEB SQUASH. Důvodem je to, že chceme dát šanci všem přihlášeným dívkám, i těm které nevybrala porota. Tato soutěž začíná běžet od 21. října a trvá do 24. listopadu. Fotografie všech dívek, které byly na začátku přihlášeny do soutěže, budou opět vystaveny na http://www.misssquash.cz, hlasy z prvního kola jim budou přičteny a mohou bojovat dál i přes to, že nebyly vybrány mezi 10 postupujících dívek do finále. Vítězka této vedlejší soutěže bude vyhlášena také na živém finále MISS SQUASH 2000.

Všichni hlasující jsou zařazeni do slosování o předplatné časopisu Squash & Ricochet & Badminton a volnou vstupenku na finálové klání, které se bude konat 25. listopadu v Praze.

Budete-li potřebovat jakékoliv další informace, nebo chcete-li se stát naším partnerem v soutěži neváhejte nás, prosím, kontaktovat na http://www.misssquash.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokuste se nezapomenout na úsměv a dobrou náladu. Přeci nebude stále něco řešit a rozebírat do podrobností - to určitě nikomu nepomůže. Vezměte si pod křídla své potomky a proberte s nimi…

Nejčtenější články

Doporučujeme