Přijďte na Mikulášský charitativní bazar

4. 12. 2007
rádi bychom Vás informovali - a zároveň Vás také pozvali - na Mikulášský charitativní bazar, který se bude konat ve středu 5. prosince 2007 mezi 12.00 a 18.00 hodinou v multikulturním centru Pražská křižovatka (kostel sv. Anny, Zlatá ulice - vstup z Liliové ulice, Praha 1).

Myšlenku uspořádání charitativního bazaru iniciovala před třemi lety předsedkyně Správní rady Nadace VIZE 97, paní Dagmar Havlová. Cílem je sdružit české neziskové organizace, vzájemnou spoluprací je na bazaru propojit a umožnit jim prezentovat svoji činnost a práci např. chráněných dílen. Bazaru se zúčastní kromě pořádající organizace - Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 i Nadace Konto Bariéry 77, Výbor dobré vůle, Mamma Help, Domov sv. Karla Boromejského, Helppes či nadační fond Inka.

Mikulášský bazar moderuje opět paní Eva Holubová. Návštěvu a pomoc při prodeji předmětů Nadace VIZE 97 plánuje paní Dagmar Havlová, pan Václav Havel, dále Aneta Langerová, Tereza Brodská či Magdalena Dietlová.

Koupí výrobku veřejnost podpoří vždy danou organizaci, která tento výrobek prodává.

V druhé polovině charitativního bazaru přijde přítomné děti obdarovat Mikuláš drobnými dárky či sladkostmi.

Více informací o Mikulášském charitativním bazaru naleznete na webových stránkách www.vize.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme