Přijďte poznat svou pokožku do centra VICHYCONSULT!

18. 3. 2010
Přijďte poznat svou pokožku do centra VICHYCONSULT!
Věděla jste, že téměř 50% žen nezná svůj typ pleti a neví, jak o ni správně pečovat? Proto laboratoře Vichy už čtvrtým rokem otevírají diagnostická a poradenská centra VichyConsult (dříve jste je mohli najít pod názvem Centra zdravé pokožky), kde učí ženy, jak se správně starat o pleť.

Klepněte pro větší obrázek

Celý projekt začal již minulý víkend v Brně a na konci tohoto týdne si můžete nechat vyšetřit svou pleť v obchodním centru Nový Smíchov.

V největších obchodních centrech 3 měst v České republice si návštěvníci mohou nechat provést individuální diagnostiku své pokožky zdarma. Odborné poradenství poskytují konzultantky Laboratoří Vichy, které používají nejmodernější přístroje pro expresní diagnostiku pleti SkinConsult. Během 4 minut změří množství kožního mazu, stupeň hydratace, stárnutí pleti a také určí váš fototyp.

Centra VichyConsult dále nabízí možnost individuální dermatologické konzultace. V diskrétním prostředí centra lékař–dermatolog provede hloubkové vyšetření pleti a doporučí vhodný postup péče.

Celý projekt je zaštítěn Českou dermatovenerologickou společností.

Termíny konání center VichyConsult

OC Nový Smíchov Praha 19. - 21. 3.
OC Vaňkovka Brno 10. - 11. 4.
OC Letňany Praha 17. - 18. 4.
OC Chodov Praha 24. - 25. 4.
OC Shopping Park Ostrava 1. - 2. 5.

Kamila Netolická

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás absolutně nešetří, dokonce vám plánuje další práci. Milí Kozorozi, rozhodně si neberte povinnosti nad rámec svých možností. Šéf nemá rozum, tak ho musíte mít vy. Tak náročné…

Nejčtenější články

Doporučujeme