Přijďte poznat svou pokožku do centra VICHYCONSULT!

18. 3. 2010
Přijďte poznat svou pokožku do centra VICHYCONSULT!
Věděla jste, že téměř 50% žen nezná svůj typ pleti a neví, jak o ni správně pečovat? Proto laboratoře Vichy už čtvrtým rokem otevírají diagnostická a poradenská centra VichyConsult (dříve jste je mohli najít pod názvem Centra zdravé pokožky), kde učí ženy, jak se správně starat o pleť.

Klepněte pro větší obrázek

Celý projekt začal již minulý víkend v Brně a na konci tohoto týdne si můžete nechat vyšetřit svou pleť v obchodním centru Nový Smíchov.

V největších obchodních centrech 3 měst v České republice si návštěvníci mohou nechat provést individuální diagnostiku své pokožky zdarma. Odborné poradenství poskytují konzultantky Laboratoří Vichy, které používají nejmodernější přístroje pro expresní diagnostiku pleti SkinConsult. Během 4 minut změří množství kožního mazu, stupeň hydratace, stárnutí pleti a také určí váš fototyp.

Centra VichyConsult dále nabízí možnost individuální dermatologické konzultace. V diskrétním prostředí centra lékař–dermatolog provede hloubkové vyšetření pleti a doporučí vhodný postup péče.

Celý projekt je zaštítěn Českou dermatovenerologickou společností.

Termíny konání center VichyConsult

OC Nový Smíchov Praha 19. - 21. 3.
OC Vaňkovka Brno 10. - 11. 4.
OC Letňany Praha 17. - 18. 4.
OC Chodov Praha 24. - 25. 4.
OC Shopping Park Ostrava 1. - 2. 5.

Kamila Netolická

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zpozorněte u nakupování dárků. Bude se vám líbit hned několik variant, které jsou úžasné. Rozhodnete se správně. Pořizování dárků na poslední chvíli prostě nesnášíte. Ve všem musíte mít…

Nejčtenější články

Doporučujeme