Přijďte přivítat první jarní den

20. 3. 2002
Přijďte přivítat první jarní den
Pokud již netrpělivě očekáváte příchod jara a s ním překrásnou vůni rozkvetlých květin, přijďte ve čtvrtek 21. 3. mezi 10 a 19 hodinou do ulice Myslíkova v centru Prahy.

Přijďte přivítat první jarní den

Pokud již netrpělivě očekáváte příchod jara a s ním překrásnou vůni rozkvetlých květin, přijďte ve čtvrtek 21. 3. mezi 10 a 19 hodinou do ulice Myslíkova v centru Prahy (roh Spálené). Speciální tramvaj Ajax Floral Fiesta zde bude na první jarní den proměněna v opravdový květinový stánek. Uvnitř si u příležitosti příchodu jara budete moci zakoupit první jarní květiny za bezkonkurenční ceny a jaro tak přivítat. Jarní kytička může potěšit nejen Vás, ale i Vaše blízké.

Tuto zajímavou akci připravila společnost Colgate-Palmolive, která nedávno přišla na trh se zcela novou řadou čisticích prostředků pro domácnost Ajax Floral Fiesta. Jak již sám název napovídá, Ajax Floral Fiesta je "oslavou květin". Nejen, že vše dobře umyje a vyčistí, ale navíc s sebou přináší dlouhotrvající květinovou vůni. A právě proto se Colgate-Palmolive rozhodl s vámi přivítat jaro tímto způsobem.

A navíc si v netradičním stánku můžete koupit také nové výrobky Ajax Floral Fiesta a následně vyzkoušet, že nejen květina, ale i čistota Vám příjemně zavoní.

Zdroj: Ag.Mmd

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepolevujte ze svých nároků a vyburcujte se k ještě lepším výkonům. Jen tak se dostanete opět na hvězdnou dráhu. Kariéra sice stagnuje, ale nadřízený vám plně věří. Stačí přijít s dalším…

Nejčtenější články

Doporučujeme