Přijede k nám Kačer Donald ?

13. 6. 2000
Mánie kreslených pohádek Walta Disneye už k nám dorazila dávno, ale nyní se můžeme, a především naše děti, těšit na opravdového Kačera.

Přijede k nám Kačer Donald ?

Mánie kreslených pohádek Walta Disneye už k nám dorazila dávno, ale nyní se můžeme, a především naše děti, těšit na opravdového Kačera, který dorazí do Prahy v sobotu 17.června na velkou narozeninovou párty časopisu pro děti "Kačer Donald". Pravý kačer dorazí až z Disneylandu a s ním profesionální herec vyškolený právě na roli Kačera Donalda. Na letenské pláni bude děti bavit mnoho dalších pohádkových postav a atrakcí jako skákací hrad, autodrom a další. Pro děti je připraven obrovský dort, který prý vystačí pro 1500 dětí.
Časopis vychází již 10 let a je určen pro děti 6 do 12 let. Vydává ho kupodivu dánské vydavatelství Edmont. Disney je pouze držitelem licence. Oslavy narozenin začaly již v březnu, kdy na základních školách soutěžily děti v malování Donaldových narozenin. Zájezd do Disneylandu v Paříži, vyhrála třída ze základní školy v Luhačovicích.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, s profesním postupem to nebude tak žhavé, ale máte našlápnuto k báječné kariéře. Není divu, že jste optimisté a vaše názory jsou sdíleny kolegy i nadřízeným. Oblast lásky vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme