Příliš zvědavosti škodí

8. 10. 2007
Příliš zvědavosti škodí
Čtyři lidé zemřeli při srážce dvou helikoptér patřících soupeřícím televizním kanálům. Oba vrtulníky se snažily manévrovat, aby dostaly co nejlepší snímky honičky na dálnici, a srazily se. Tím ovšem poskytly další exkluzivní snímky novinářům v okolních helikoptérách.

Ke srážce došlo poblíž arizonského Phoenixu. Helikoptéry se ve vzduchu srazily, vybuchly a všichni na palubě zemřeli. Během pár sekund se pozornost novinářů v okolních vrtulnících přesunula ze silniční honičky na mnohem zajímavější podívanou a na mnoha televizních kanálech tak byla vidět smrt v přímém přenosu.

Podle BBC jsou dálniční honičky u amerických diváků velmi oblíbené a televizní stanice se snaží získat co nejexkluzivnější záběry. V Los Angeles dokonce existuje placená služba, kdy lidé dostávají SMS zprávy pokaždé, když se vysílá nějaká honička v přímém přenosu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci vám začínají docházet síly, protože makáte na plný plyn. Od začátku měsíce jste pod drobnohledem nadřízeného, který je naštěstí spokojený. Nicméně zvolněte své tempo. Vždyť…

Nejčtenější články

Doporučujeme